Welcome to Aussie Rules World Cup 1.
First up, here's the groups.
1. Baggieland.
2. Sarzonia.
3. Ko-oren.
4. United Civil States.
5. The Jovannic.
6. Megistos.
7. Halaethaed Commune.
2. Sarzonia.
3. Ko-oren.
4. United Civil States.
5. The Jovannic.
6. Megistos.
7. Halaethaed Commune.
8. Sylestone.
9. United Civil Republic.
10. Kelssek.
11. Mathuvan Union.
12. TJUN-ia.
13. HUElavia.
14. Alice Bay.
9. United Civil Republic.
10. Kelssek.
11. Mathuvan Union.
12. TJUN-ia.
13. HUElavia.
14. Alice Bay.
Here's the schedule.
MD1.
Megistos vs Halaethaed Commune @ Hawthorn.
Ko-oren vs The Jovannic @ Regis Island.
Sarzonia vs United Civil States @ Cunningham Island.
MD2.
The Jovannic vs Sarzonia @ Hawthorn.
Halaethaed Commune vs Ko-oren @ Batson Island.
Baggieland vs Megistos @ Albion.
MD3.
Ko-oren vs Baggieland @ Albion.
Sarzonia vs Halaethaed Commune @ Hawthorn.
United Civil States vs The Jovannic @ Regis Island.
MD4.
Halaethaed Commune vs United Civil States @ Hawthorn.
Baggieland vs Sarzonia @ Albion.
Megistos vs Ko-oren @ Cunningham Island.
MD5.
Sarzonia vs Megistos @ Hawthorn.
United Civil States vs Baggieland @ Albion.
The Jovannic vs Halaethaed Commune @ Batson Island.
MD6.
Baggieland vs The Jovannic @ Albion.
Megistos vs United Civil States @ Hawthorn.
Ko-oren vs Sarzonia @ Regis Island.
MD7.
United Civil States vs Ko-oren @ Hawthorn.
The Jovannic vs Megistos @ Cunningham Island.
Halaethaed Commune vs Baggieland @ Albion.
Megistos vs Halaethaed Commune @ Hawthorn.
Ko-oren vs The Jovannic @ Regis Island.
Sarzonia vs United Civil States @ Cunningham Island.
MD2.
The Jovannic vs Sarzonia @ Hawthorn.
Halaethaed Commune vs Ko-oren @ Batson Island.
Baggieland vs Megistos @ Albion.
MD3.
Ko-oren vs Baggieland @ Albion.
Sarzonia vs Halaethaed Commune @ Hawthorn.
United Civil States vs The Jovannic @ Regis Island.
MD4.
Halaethaed Commune vs United Civil States @ Hawthorn.
Baggieland vs Sarzonia @ Albion.
Megistos vs Ko-oren @ Cunningham Island.
MD5.
Sarzonia vs Megistos @ Hawthorn.
United Civil States vs Baggieland @ Albion.
The Jovannic vs Halaethaed Commune @ Batson Island.
MD6.
Baggieland vs The Jovannic @ Albion.
Megistos vs United Civil States @ Hawthorn.
Ko-oren vs Sarzonia @ Regis Island.
MD7.
United Civil States vs Ko-oren @ Hawthorn.
The Jovannic vs Megistos @ Cunningham Island.
Halaethaed Commune vs Baggieland @ Albion.
MD1.
HUElavia vs Alice Bay @ Bunn’s Field.
Kelssek vs TJUN-ia @ Stoney Lane.
United Civil Republic vs Mathuvan Union @ Batson Island.
MD2.
TJUN-ia vs United Civil Republic @ Stoney Lane.
Alice Bay vs Kelssek @ Regis Island.
Sylestone vs HUElavia @ Bunn’s Field.
MD3.
Kelssek vs Sylestone @ Stoney Lane.
United Civil Republic vs Alice Bay @ Bunn’s Field.
Mathuvan Union vs TJUN-ia @ Cunningham Island.
MD4.
Alice Bay vs Mathuvan Union @ Bunn’s Field.
Sylestone vs United Civil Republic @ Batson Island.
HUElavia vs Kelssek @ Stoney Lane.
MD5.
United Civil Republic vs HUElavia @ Regis Island.
Mathuvan Union vs Sylestone @ Bunn’s Field.
TJUN-ia vs Alice Bay @ Stoney Lane.
MD6.
Sylestone vs TJUN-ia @ Stoney Lane.
HUElavia vs Mathuvan Union @ Bunn’s Field.
Kelssek vs United Civil Republic @ Cunningham Island.
MD7.
Mathuvan Union vs Kelssek @ Bunn’s Field.
TJUN-ia vs HUElavia @ Stoney Lane.
Alice Bay vs Sylestone @ Batson Island.
HUElavia vs Alice Bay @ Bunn’s Field.
Kelssek vs TJUN-ia @ Stoney Lane.
United Civil Republic vs Mathuvan Union @ Batson Island.
MD2.
TJUN-ia vs United Civil Republic @ Stoney Lane.
Alice Bay vs Kelssek @ Regis Island.
Sylestone vs HUElavia @ Bunn’s Field.
MD3.
Kelssek vs Sylestone @ Stoney Lane.
United Civil Republic vs Alice Bay @ Bunn’s Field.
Mathuvan Union vs TJUN-ia @ Cunningham Island.
MD4.
Alice Bay vs Mathuvan Union @ Bunn’s Field.
Sylestone vs United Civil Republic @ Batson Island.
HUElavia vs Kelssek @ Stoney Lane.
MD5.
United Civil Republic vs HUElavia @ Regis Island.
Mathuvan Union vs Sylestone @ Bunn’s Field.
TJUN-ia vs Alice Bay @ Stoney Lane.
MD6.
Sylestone vs TJUN-ia @ Stoney Lane.
HUElavia vs Mathuvan Union @ Bunn’s Field.
Kelssek vs United Civil Republic @ Cunningham Island.
MD7.
Mathuvan Union vs Kelssek @ Bunn’s Field.
TJUN-ia vs HUElavia @ Stoney Lane.
Alice Bay vs Sylestone @ Batson Island.
Q.F.
1. Group 1 1st place vs group 2 4th place @ Albion.
2. Group 1 2nd place vs group 2 3rd place @ Stoney Lane.
3. Group 1 3rd place vs group 2 2nd place @ Bunn’s Field.
4. Group 1 4th place vs group 2 1st place @ Hawthorn.
S.F.
5. W1 vs W3 @ Albion.
6. W2 vs W4 @ Hawthorn.
Final.
7. W5 vs W6 @ Albion.
1. Group 1 1st place vs group 2 4th place @ Albion.
2. Group 1 2nd place vs group 2 3rd place @ Stoney Lane.
3. Group 1 3rd place vs group 2 2nd place @ Bunn’s Field.
4. Group 1 4th place vs group 2 1st place @ Hawthorn.
S.F.
5. W1 vs W3 @ Albion.
6. W2 vs W4 @ Hawthorn.
Final.
7. W5 vs W6 @ Albion.