Advertisement
by Qazox » Thu Dec 20, 2012 12:25 am
by Turori » Thu Dec 20, 2012 2:16 am
by Sorthern Northland » Thu Dec 20, 2012 4:30 am
by The Babbage Islands » Thu Dec 20, 2012 5:07 am
Group 1
Queer Poco el Mono Ara (89) 1–1 Vilita (21)
Starblaydia (2) 0–0 Kaze Progressa (73)
Kingsford (61=) 1–0 Demot (38)
Group 1 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Starblaydia 3 1 2 0 3 2 +1 5
2 Queer Poco el Mono Ara 3 1 1 1 4 3 +1 4
3 Demot 3 1 1 1 2 1 +1 4
4 Kingsford 3 1 1 1 5 5 0 4
5 Kaze Progressa 3 1 1 1 3 4 −1 4
6 Vilita 3 0 2 1 4 6 −2 2
Group 2
Oliverry (55) 0–0 Valladares (93=)
Eauz (19) 2–1 Audioslavia (13)
The Lowland Clans (41) 2–0 Polar Islandstates (68)
Group 2 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Audioslavia 3 2 0 1 5 3 +2 6
2 Eauz 3 1 2 0 4 3 +1 5
3 Valladares 3 1 1 1 3 2 +1 4
4 The Lowland Clans 3 1 1 1 4 4 0 4
5 Oliverry 3 0 2 1 2 4 −2 2
Polar Islandstates 3 0 2 1 2 4 −2 2
Group 3
Snub Nose 38 (61=) 0–4 Sarzonia (14)
Oaker (80) 1–1 Albundania (91)
Jeru FC (23) 4–2 Lovisa (45)
Group 3 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 3 3 0 0 9 0 +9 9
2 Jeru FC 3 2 0 1 7 6 +1 6
3 Snub Nose 38 3 1 1 1 1 4 −3 4
4 Lovisa 3 1 0 2 4 5 −1 3
5 Albundania 3 0 2 1 1 2 −1 2
6 Oaker 3 0 1 2 1 6 −5 1
Group 4
Bears Armed (34) 3–1 Rejistania (7)
Ad'ihan (50) 2–1 Fmjphoenix (66=)
Septentrionia (81) 0–0 Milchama (20)
Group 4 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bears Armed 3 2 1 0 7 3 +4 7
2 Milchama 3 1 2 0 7 3 +4 5
3 Rejistania 3 1 1 1 6 5 +1 4
4 Ad'ihan 3 1 1 1 5 8 −3 4
5 Septentrionia 3 0 3 0 2 2 0 3
6 Fmjphoenix 3 0 0 3 3 9 −6 0
Group 5
Wentland (64) 0–1 Bazalonia (40)
The Babbage Islands (17) 2–0 Hockey Canada (90)
Europa Britannia (15) 1–0 Ravenspire (69=)
Group 5 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Babbage Islands 3 3 0 0 7 1 +6 9
2 Bazalonia 3 1 2 0 2 1 +1 5
3 Wentland 3 1 1 1 3 3 0 4
4 Europa Britannia 3 1 1 1 1 1 0 4
5 Hockey Canada 3 0 1 2 1 4 −3 1
6 Ravenspire 3 0 1 2 3 7 −4 1
Group 6
Dance 2 Revolution (51) 0–1 Jeruselem (11)
The Han Empire (37) 2–1 Sel Appa (75)
Jasi'yun (84=) 2–4 Lemmitania (32)
Group 6 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sel Appa 3 2 0 1 4 2 +2 6
2 Jeruselem 3 2 0 1 2 1 +1 6
3 The Han Empire 3 1 2 0 4 3 +1 5
4 Lemmitania 3 1 1 1 5 5 0 4
5 Dance 2 Revolution 3 1 0 2 2 3 −1 3
6 Jasi'yun 3 0 1 2 3 6 −3 1
Group 7
The Belmore Family (65) 0–1 Tanah Burung (47)
Al Quds (95=) 1–1 Zwangzug (56)
Giant Zucchini (30=) 1–1 Liverpool England (9)
Group 7 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanah Burung 3 3 0 0 8 4 +4 9
2 Liverpool England 3 2 1 0 6 3 +3 7
3 Al Quds 3 1 1 1 2 2 0 4
4 Zwangzug 3 0 2 1 4 5 −1 2
5 Giant Zucchini 3 0 1 2 3 6 −3 1
The Belmore Family 3 0 1 2 3 6 −3 1
Group 8
Bedistan (3) 1–0 Errinundera (36)
Crystilakere (58=) 3–1 Quakmybush (84=)
Bostopia (27) 1–0 Akbarabad (78)
Group 8 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bedistan 3 3 0 0 7 2 +5 9
2 Crystilakere 3 1 2 0 3 1 +2 5
3 Bostopia 3 1 2 0 2 1 +1 5
4 Errinundera 3 0 2 1 2 3 −1 2
5 Quakmybush 3 0 1 2 4 7 −3 1
6 Akbarabad 3 0 1 2 0 4 −4 1
Group 9
EL CID THE HERO (93=) 2–2 Schiavonia (48)
Svecia (29) 0–1 Runaway Moose (76=)
Ariddia (10) 2–0 Tadjikistan (52)
Group 9 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Ariddia 3 2 0 1 5 3 +2 6
2 EL CID THE HERO 3 1 1 1 6 4 +2 4
3 Svecia 3 1 1 1 3 3 0 4
4 Tadjikistan 3 1 1 1 3 4 −1 4
5 Runaway Moose 3 1 1 1 3 5 −2 4
6 Schiavonia 3 0 2 1 5 6 −1 2
Group 10
Cassadaigua (30=) 3–0 Commerce Heights (6)
Crosshill (82) 1–1 Tynelia (72)
Casari (44) 2–0 New Montreal States (49)
Group 10 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Commerce Heights 3 2 0 1 4 5 −1 6
2 Cassadaigua 3 1 2 0 4 1 +3 5
3 Casari 3 1 1 1 2 1 +1 4
4 Crosshill 3 0 3 0 2 2 0 3
5 Tynelia 3 0 2 1 4 5 −1 2
6 New Montreal States 3 0 2 1 1 3 −2 2
Group 11
Total n Utter Insanity (12) 4–1 The Eagles Nest (57)
Nethertopia (87=) 1–1 Halfassedstates (74)
Brazillico (46) 0–1 The Archregimancy (24)
Group 11 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Total n Utter Insanity 3 2 1 0 8 4 +4 7
2 The Archregimancy 3 2 1 0 6 2 +4 7
3 Nethertopia 3 1 1 1 6 4 +2 4
4 The Eagles Nest 3 1 1 1 3 5 −2 4
5 Halfassedstates 3 0 2 1 2 3 −1 2
6 Brazillico 3 0 0 3 1 8 −7 0
Group 12
Cafundéu (16) 1–0 Sorthern Northland (18)
Yafor 2 (53) 3–0 Dennisov (71)
The FSSO (95=) 0–2 One Red Dot (42)
Group 12 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Cafundéu 3 2 0 1 5 3 +2 6
2 One Red Dot 3 2 0 1 4 3 +1 6
3 Yafor 2 3 1 1 1 4 3 +1 4
4 Sorthern Northland 3 1 1 1 3 3 0 4
5 Dennisov 3 1 1 1 4 5 −1 4
6 The FSSO 3 0 1 2 2 5 −3 1
Group 13
Bettia (28) 0–2 Qazox (35)
Valanora (1) 3–1 Kura-Pelland (69=)
Druida (83) 1–1 Oglethorpia (60)
Group 13 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Qazox 3 3 0 0 6 1 +5 9
2 Valanora 3 1 1 1 4 3 +1 4
3 Bettia 3 1 1 1 4 5 −1 4
4 Druida 3 1 1 1 2 3 −1 4
5 Oglethorpia 3 0 3 0 5 5 0 3
6 Kura-Pelland 3 0 0 3 2 6 −4 0
Group 14
Turori (39) 1–1 Az-cz (25=)
Vephrall (66=) 2–2 Haraki (92)
Kelssek (63) 2–0 Squornshelous (5)
Group 14 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Kelssek 3 2 0 1 3 1 +2 6
2 Haraki 3 1 2 0 4 2 +2 5
3 Az-cz 3 1 2 0 2 1 +1 5
4 Vephrall 3 0 2 1 4 5 −1 2
5 Squornshelous 3 0 2 1 3 5 −2 2
6 Turori 3 0 2 1 2 4 −2 2
Group 15
Candelaria And Marquez (25=) 2–0 The Holy Empire (4)
The Sylvanaes Queendom (54) 3–1 Dancougar (43)
Iansisle (87=) 0–3 Cockbill Street (76=)
Group 15 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Candelaria And Marquez 3 2 1 0 5 2 +3 7
2 Cockbill Street 3 2 0 1 5 2 +3 6
3 The Sylvanaes Queendom 3 1 1 1 5 4 +1 4
4 The Holy Empire 3 1 1 1 3 3 0 4
5 Dancougar 3 0 2 1 3 5 −2 2
6 Iansisle 3 0 1 2 2 7 −5 1
Group 16
Spaam (33) 2–0 Quohog (79)
Krytenia (8) 2–0 Aguazul (22)
Andossa Se Mitrin Vega (58=) 2–2 Gesamtkuntswerk (84=)
Group 16 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Krytenia 3 2 1 0 5 0 +5 7
2 Gesamtkuntswerk 3 1 2 0 3 2 +1 5
3 Aguazul 3 1 1 1 5 4 +1 4
4 Spaam 3 1 1 1 4 3 +1 4
5 Andossa Se Mitrin Vega 3 1 1 1 6 7 −1 4
6 Quohog 3 0 0 3 2 9 −7 0
by Qazox » Thu Dec 20, 2012 9:45 am
by Aguazul » Thu Dec 20, 2012 11:07 am
by Bears Armed » Thu Dec 20, 2012 11:35 am
by Yafor 2 » Thu Dec 20, 2012 2:45 pm
by Polar Islandstates » Thu Dec 20, 2012 5:15 pm
by The Babbage Islands » Fri Dec 21, 2012 5:22 am
Group 1
Vilita (21) 0–2 Demot (38)
Kaze Progressa (73) 1–1 Kingsford (61=)
Queer Poco el Mono Ara (89) 0–5 Starblaydia (2)
Group 1 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Starblaydia 4 2 2 0 8 2 +6 8
2 Demot 4 2 1 1 4 1 +3 7
3 Kingsford 4 1 2 1 6 6 0 5
4 Kaze Progressa 4 1 2 1 4 5 −1 5
5 Queer Poco el Mono Ara 4 1 1 2 4 8 −4 4
6 Vilita 4 0 2 2 4 8 −4 2
Group 2
Valladares (93=) 0–1 Polar Islandstates (68)
Audioslavia (13) 4–0 The Lowland Clans (41)
Oliverry (55) 2–0 Eauz (19)
Group 2 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Audioslavia 4 3 0 1 9 3 +6 9
2 Oliverry 4 1 2 1 4 4 0 5
3 Eauz 4 1 2 1 4 5 −1 5
4 Polar Islandstates 4 1 2 1 3 4 −1 5
5 Valladares 4 1 1 2 3 3 0 4
6 The Lowland Clans 4 1 1 2 4 8 −4 4
Group 3
Sarzonia (14) 1–2 Lovisa (45)
Albundania (91) 0–1 Jeru FC (23)
Snub Nose 38 (61=) 2–1 Oaker (80)
Group 3 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 4 3 0 1 10 2 +8 9
2 Jeru FC 4 3 0 1 8 6 +2 9
3 Snub Nose 38 4 2 1 1 3 5 −2 7
4 Lovisa 4 2 0 2 6 6 0 6
5 Albundania 4 0 2 2 1 3 −2 2
6 Oaker 4 0 1 3 2 8 −6 1
Group 4
Rejistania (7) 4–1 Milchama (20)
Fmjphoenix (66=) 1–3 Septentrionia (81)
Bears Armed (34) 0–0 Ad'ihan (50)
Group 4 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bears Armed 4 2 2 0 7 3 +4 8
2 Rejistania 4 2 1 1 10 6 +4 7
3 Septentrionia 4 1 3 0 5 3 +2 6
4 Milchama 4 1 2 1 8 7 +1 5
5 Ad'ihan 4 1 2 1 5 8 −3 5
6 Fmjphoenix 4 0 0 4 4 12 −8 0
Group 5
Bazalonia (40) 2–1 Ravenspire (69=)
Hockey Canada (90) 0–7 Europa Britannia (15)
Wentland (64) 2–4 The Babbage Islands (17)
Group 5 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Babbage Islands 4 4 0 0 11 3 +8 12
2 Bazalonia 4 2 2 0 4 2 +2 8
3 Europa Britannia 4 2 1 1 8 1 +7 7
4 Wentland 4 1 1 2 5 7 −2 4
5 Ravenspire 4 0 1 3 4 9 −5 1
6 Hockey Canada 4 0 1 3 1 11 −10 1
Group 6
Jeruselem (11) 3–0 Lemmitania (32)
Sel Appa (75) 1–0 Jasi'yun (84=)
Dance 2 Revolution (51) 1–0 The Han Empire (37)
Group 6 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Jeruselem 4 3 0 1 5 1 +4 9
2 Sel Appa 4 3 0 1 5 2 +3 9
3 Dance 2 Revolution 4 2 0 2 3 3 0 6
4 The Han Empire 4 1 2 1 4 4 0 5
5 Lemmitania 4 1 1 2 5 8 −3 4
6 Jasi'yun 4 0 1 3 3 7 −4 1
Group 7
Tanah Burung (47) 4–2 Liverpool England (9)
Zwangzug (56) 2–3 Giant Zucchini (30=)
The Belmore Family (65) 3–1 Al Quds (95=)
Group 7 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanah Burung 4 4 0 0 12 6 +6 12
2 Liverpool England 4 2 1 1 8 7 +1 7
3 The Belmore Family 4 1 1 2 6 7 −1 4
4 Giant Zucchini 4 1 1 2 6 8 −2 4
5 Al Quds 4 1 1 2 3 5 −2 4
6 Zwangzug 4 0 2 2 6 8 −2 2
Group 8
Errinundera (36) 1–1 Akbarabad (78)
Quakmybush (84=) 1–1 Bostopia (27)
Bedistan (3) 2–0 Crystilakere (58=)
Group 8 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bedistan 4 4 0 0 9 2 +7 12
2 Bostopia 4 1 3 0 3 2 +1 6
3 Crystilakere 4 1 2 1 3 3 0 5
4 Errinundera 4 0 3 1 3 4 −1 3
5 Quakmybush 4 0 2 2 5 8 −3 2
6 Akbarabad 4 0 2 2 1 5 −4 2
Group 9
Schiavonia (48) 2–1 Tadjikistan (52)
Runaway Moose (76=) 0–1 Ariddia (10)
EL CID THE HERO (93=) 5–4 Svecia (29)
Group 9 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Ariddia 4 3 0 1 6 3 +3 9
2 EL CID THE HERO 4 2 1 1 11 8 +3 7
3 Schiavonia 4 1 2 1 7 7 0 5
4 Svecia 4 1 1 2 7 8 −1 4
5 Tadjikistan 4 1 1 2 4 6 −2 4
6 Runaway Moose 4 1 1 2 3 6 −3 4
Group 10
Commerce Heights (6) 5–1 New Montreal States (49)
Tynelia (72) 1–2 Casari (44)
Cassadaigua (30=) 1–0 Crosshill (82)
Group 10 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Commerce Heights 4 3 0 1 9 6 +3 9
2 Cassadaigua 4 2 2 0 5 1 +4 8
3 Casari 4 2 1 1 4 2 +2 7
4 Crosshill 4 0 3 1 2 3 −1 3
5 Tynelia 4 0 2 2 5 7 −2 2
6 New Montreal States 4 0 2 2 2 8 −6 2
Group 11
The Eagles Nest (57) 1–1 The Archregimancy (24)
Halfassedstates (74) 1–1 Brazillico (46)
Total n Utter Insanity (12) 1–0 Nethertopia (87=)
Group 11 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Total n Utter Insanity 4 3 1 0 9 4 +5 10
2 The Archregimancy 4 2 2 0 7 3 +4 8
3 The Eagles Nest 4 1 2 1 4 6 −2 5
4 Nethertopia 4 1 1 2 6 5 +1 4
5 Halfassedstates 4 0 3 1 3 4 −1 3
6 Brazillico 4 0 1 3 2 9 −7 1
Group 12
Sorthern Northland (18) 0–2 One Red Dot (42)
Dennisov (71) 1–0 The FSSO (95=)
Cafundéu (16) 0–0 Yafor 2 (53)
Group 12 Pld W D L GF GA GD Pts
1 One Red Dot 4 3 0 1 6 3 +3 9
2 Cafundéu 4 2 1 1 5 3 +2 7
3 Dennisov 4 2 1 1 5 5 0 7
4 Yafor 2 4 1 2 1 4 3 +1 5
5 Sorthern Northland 4 1 1 2 3 5 −2 4
6 The FSSO 4 0 1 3 2 6 −4 1
Group 13
Qazox (35) 2–1 Oglethorpia (60)
Kura-Pelland (69=) 0–1 Druida (83)
Bettia (28) 0–1 Valanora (1)
Group 13 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Qazox 4 4 0 0 8 2 +6 12
2 Valanora 4 2 1 1 5 3 +2 7
3 Druida 4 2 1 1 3 3 0 7
4 Bettia 4 1 1 2 4 6 −2 4
5 Oglethorpia 4 0 3 1 6 7 −1 3
6 Kura-Pelland 4 0 0 4 2 7 −5 0
Group 14
Az-cz (25=) 1–0 Squornshelous (5)
Haraki (92) 1–5 Kelssek (63)
Turori (39) 0–1 Vephrall (66=)
Group 14 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Kelssek 4 3 0 1 8 2 +6 9
2 Az-cz 4 2 2 0 3 1 +2 8
3 Vephrall 4 1 2 1 5 5 0 5
4 Haraki 4 1 2 1 5 7 −2 5
5 Squornshelous 4 0 2 2 3 6 −3 2
6 Turori 4 0 2 2 2 5 −3 2
Group 15
The Holy Empire (4) 0–0 Cockbill Street (76=)
Dancougar (43) 3–1 Iansisle (87=)
Candelaria And Marquez (25=) 2–1 The Sylvanaes Queendom (54)
Group 15 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Candelaria And Marquez 4 3 1 0 7 3 +4 10
2 Cockbill Street 4 2 1 1 5 2 +3 7
3 Dancougar 4 1 2 1 6 6 0 5
4 The Holy Empire 4 1 2 1 3 3 0 5
5 The Sylvanaes Queendom 4 1 1 2 6 6 0 4
6 Iansisle 4 0 1 3 3 10 −7 1
Group 16
Quohog (79) 2–0 Gesamtkuntswerk (84=)
Aguazul (22) 1–2 Andossa Se Mitrin Vega (58=)
Spaam (33) 2–0 Krytenia (8)
Group 16 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Spaam 4 2 1 1 6 3 +3 7
2 Krytenia 4 2 1 1 5 2 +3 7
3 Andossa Se Mitrin Vega 4 2 1 1 8 8 0 7
4 Gesamtkuntswerk 4 1 2 1 3 4 −1 5
5 Aguazul 4 1 1 2 6 6 0 4
6 Quohog 4 1 0 3 4 9 −5 3
by Zwangzug » Fri Dec 21, 2012 10:10 am
by Qazox » Fri Dec 21, 2012 8:38 pm
by The Babbage Islands » Sat Dec 22, 2012 5:24 am
Group 1
Starblaydia (2) 0–1 Vilita (21)
Kingsford (61=) 0–0 Queer Poco el Mono Ara (89)
Demot (38) 2–0 Kaze Progressa (73)
Group 1 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Demot 5 3 1 1 6 1 +5 10
2 Starblaydia 5 2 2 1 8 3 +5 8
3 Kingsford 5 1 3 1 6 6 0 6
4 Vilita 5 1 2 2 5 8 −3 5
5 Kaze Progressa 5 1 2 2 4 7 −3 5
6 Queer Poco el Mono Ara 5 1 2 2 4 8 −4 5
Group 2
Eauz (19) 1–0 Valladares (93=)
The Lowland Clans (41) 0–1 Oliverry (55)
Polar Islandstates (68) 1–1 Audioslavia (13)
Group 2 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Audioslavia 5 3 1 1 10 4 +6 10
2 Oliverry 5 2 2 1 5 4 +1 8
3 Eauz 5 2 2 1 5 5 0 8
4 Polar Islandstates 5 1 3 1 4 5 −1 6
5 Valladares 5 1 1 3 3 4 −1 4
6 The Lowland Clans 5 1 1 3 4 9 −5 4
Group 3
Oaker (80) 1–2 Sarzonia (14)
Jeru FC (23) 1–1 Snub Nose 38 (61=)
Lovisa (45) 3–1 Albundania (91)
Group 3 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 5 4 0 1 12 3 +9 12
2 Jeru FC 5 3 1 1 9 7 +2 10
3 Lovisa 5 3 0 2 9 7 +2 9
4 Snub Nose 38 5 2 2 1 4 6 −2 8
5 Albundania 5 0 2 3 2 6 −4 2
6 Oaker 5 0 1 4 3 10 −7 1
Group 4
Ad'ihan (50) 0–2 Rejistania (7)
Septentrionia (81) 1–0 Bears Armed (34)
Milchama (20) 0–0 Fmjphoenix (66=)
Group 4 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Rejistania 5 3 1 1 12 6 +6 10
2 Septentrionia 5 2 3 0 6 3 +3 9
3 Bears Armed 5 2 2 1 7 4 +3 8
4 Milchama 5 1 3 1 8 7 +1 6
5 Ad'ihan 5 1 2 2 5 10 −5 5
6 Fmjphoenix 5 0 1 4 4 12 −8 1
Group 5
The Babbage Islands (17) 1–1 Bazalonia (40)
Europa Britannia (15) 0–0 Wentland (64)
Ravenspire (69=) 1–1 Hockey Canada (90)
Group 5 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Babbage Islands 5 4 1 0 12 4 +8 13
2 Bazalonia 5 2 3 0 5 3 +2 9
3 Europa Britannia 5 2 2 1 8 1 +7 8
4 Wentland 5 1 2 2 5 7 −2 5
5 Ravenspire 5 0 2 3 5 10 −5 2
6 Hockey Canada 5 0 2 3 2 12 −10 2
Group 6
The Han Empire (37) 5–3 Jeruselem (11)
Jasi'yun (84=) 1–2 Dance 2 Revolution (51)
Lemmitania (32) 3–1 Sel Appa (75)
Group 6 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Jeruselem 5 3 0 2 8 6 +2 9
2 Sel Appa 5 3 0 2 6 5 +1 9
3 Dance 2 Revolution 5 3 0 2 5 4 +1 9
4 The Han Empire 5 2 2 1 9 7 +2 8
5 Lemmitania 5 2 1 2 8 9 −1 7
6 Jasi'yun 5 0 1 4 4 9 −5 1
Group 7
Al Quds (95=) 2–2 Tanah Burung (47)
Giant Zucchini (30=) 2–4 The Belmore Family (65)
Liverpool England (9) 1–1 Zwangzug (56)
Group 7 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanah Burung 5 4 1 0 14 8 +6 13
2 Liverpool England 5 2 2 1 9 8 +1 8
3 The Belmore Family 5 2 1 2 10 9 +1 7
4 Al Quds 5 1 2 2 5 7 −2 5
5 Giant Zucchini 5 1 1 3 8 12 −4 4
6 Zwangzug 5 0 3 2 7 9 −2 3
Group 8
Crystilakere (58=) 2–1 Errinundera (36)
Bostopia (27) 1–0 Bedistan (3)
Akbarabad (78) 1–1 Quakmybush (84=)
Group 8 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bedistan 5 4 0 1 9 3 +6 12
2 Bostopia 5 2 3 0 4 2 +2 9
3 Crystilakere 5 2 2 1 5 4 +1 8
4 Errinundera 5 0 3 2 4 6 −2 3
5 Quakmybush 5 0 3 2 6 9 −3 3
6 Akbarabad 5 0 3 2 2 6 −4 3
Group 9
Svecia (29) 1–4 Schiavonia (48)
Ariddia (10) 0–0 EL CID THE HERO (93=)
Tadjikistan (52) 1–2 Runaway Moose (76=)
Group 9 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Ariddia 5 3 1 1 6 3 +3 10
2 EL CID THE HERO 5 2 2 1 11 8 +3 8
Schiavonia 5 2 2 1 11 8 +3 8
4 Runaway Moose 5 2 1 2 5 7 −2 7
5 Tadjikistan 5 1 1 3 5 8 −3 4
6 Svecia 5 1 1 3 8 12 −4 4
Group 10
Crosshill (82) 1–2 Commerce Heights (6)
Casari (44) 2–1 Cassadaigua (30=)
New Montreal States (49) 4–0 Tynelia (72)
Group 10 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Commerce Heights 5 4 0 1 11 7 +4 12
2 Casari 5 3 1 1 6 3 +3 10
3 Cassadaigua 5 2 2 1 6 3 +3 8
4 New Montreal States 5 1 2 2 6 8 −2 5
5 Crosshill 5 0 3 2 3 5 −2 3
6 Tynelia 5 0 2 3 5 11 −6 2
Group 11
Nethertopia (87=) 5–4 The Eagles Nest (57)
Brazillico (46) 0–1 Total n Utter Insanity (12)
The Archregimancy (24) 5–0 Halfassedstates (74)
Group 11 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Total n Utter Insanity 5 4 1 0 10 4 +6 13
2 The Archregimancy 5 3 2 0 12 3 +9 11
3 Nethertopia 5 2 1 2 11 9 +2 7
4 The Eagles Nest 5 1 2 2 8 11 −3 5
5 Halfassedstates 5 0 3 2 3 9 −6 3
6 Brazillico 5 0 1 4 2 10 −8 1
Group 12
Yafor 2 (53) 1–2 Sorthern Northland (18)
The FSSO (95=) 0–3 Cafundéu (16)
One Red Dot (42) 0–2 Dennisov (71)
Group 12 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Cafundéu 5 3 1 1 8 3 +5 10
2 Dennisov 5 3 1 1 7 5 +2 10
3 One Red Dot 5 3 0 2 6 5 +1 9
4 Sorthern Northland 5 2 1 2 5 6 −1 7
5 Yafor 2 5 1 2 2 5 5 0 5
6 The FSSO 5 0 1 4 2 9 −7 1
Group 13
Valanora (1) 3–1 Qazox (35)
Druida (83) 1–0 Bettia (28)
Oglethorpia (60) 2–2 Kura-Pelland (69=)
Group 13 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Qazox 5 4 0 1 9 5 +4 12
2 Valanora 5 3 1 1 8 4 +4 10
3 Druida 5 3 1 1 4 3 +1 10
4 Oglethorpia 5 0 4 1 8 9 −1 4
5 Bettia 5 1 1 3 4 7 −3 4
6 Kura-Pelland 5 0 1 4 4 9 −5 1
Group 14
Vephrall (66=) 0–1 Az-cz (25=)
Kelssek (63) 1–0 Turori (39)
Squornshelous (5) 3–1 Haraki (92)
Group 14 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Kelssek 5 4 0 1 9 2 +7 12
2 Az-cz 5 3 2 0 4 1 +3 11
3 Squornshelous 5 1 2 2 6 7 −1 5
4 Vephrall 5 1 2 2 5 6 −1 5
5 Haraki 5 1 2 2 6 10 −4 5
6 Turori 5 0 2 3 2 6 −4 2
Group 15
The Sylvanaes Queendom (54) 1–3 The Holy Empire (4)
Iansisle (87=) 1–2 Candelaria And Marquez (25=)
Cockbill Street (76=) 2–4 Dancougar (43)
Group 15 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Candelaria And Marquez 5 4 1 0 9 4 +5 13
2 Dancougar 5 2 2 1 10 8 +2 8
3 The Holy Empire 5 2 2 1 6 4 +2 8
4 Cockbill Street 5 2 1 2 7 6 +1 7
5 The Sylvanaes Queendom 5 1 1 3 7 9 −2 4
6 Iansisle 5 0 1 4 4 12 −8 1
Group 16
Krytenia (8) 4–3 Quohog (79)
Andossa Se Mitrin Vega (58=) 2–3 Spaam (33)
Gesamtkuntswerk (84=) 1–2 Aguazul (22)
Group 16 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Spaam 5 3 1 1 9 5 +4 10
2 Krytenia 5 3 1 1 9 5 +4 10
3 Aguazul 5 2 1 2 8 7 +1 7
4 Andossa Se Mitrin Vega 5 2 1 2 10 11 −1 7
5 Gesamtkuntswerk 5 1 2 2 4 6 −2 5
6 Quohog 5 1 0 4 7 13 −6 3
by Zwangzug » Sat Dec 22, 2012 1:21 pm
by Qazox » Sat Dec 22, 2012 7:50 pm
by Andossa Se Mitrin Vega » Sun Dec 23, 2012 10:47 am
by Aguazul » Sun Dec 23, 2012 12:29 pm
by The Babbage Islands » Mon Dec 24, 2012 4:57 am
by The Babbage Islands » Mon Dec 24, 2012 5:10 am
Group 1
Vilita (21) 1–1 Kaze Progressa (73)
Demot (38) 1–0 Queer Poco el Mono Ara (89)
Kingsford (61=) 0–1 Starblaydia (2)
Group 1 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Demot 6 4 1 1 7 1 +6 13
2 Starblaydia 6 3 2 1 9 3 +6 11
3 Kingsford 6 1 3 2 6 7 −1 6
4 Vilita 6 1 3 2 6 9 −3 6
5 Kaze Progressa 6 1 3 2 5 8 −3 6
6 Queer Poco el Mono Ara 6 1 2 3 4 9 −5 5
Group 2
Valladares (93=) 0–4 Audioslavia (13)
Polar Islandstates (68) 1–1 Oliverry (55)
The Lowland Clans (41) 2–2 Eauz (19)
Group 2 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Audioslavia 6 4 1 1 14 4 +10 13
2 Oliverry 6 2 3 1 6 5 +1 9
3 Eauz 6 2 3 1 7 7 0 9
4 Polar Islandstates 6 1 4 1 5 6 −1 7
5 The Lowland Clans 6 1 2 3 6 11 −5 5
6 Valladares 6 1 1 4 3 8 −5 4
Group 3
Sarzonia (14) 0–0 Albundania (91)
Lovisa (45) 7–2 Snub Nose 38 (61=)
Jeru FC (23) 2–1 Oaker (80)
Group 3 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 6 4 1 1 12 3 +9 13
2 Jeru FC 6 4 1 1 11 8 +3 13
3 Lovisa 6 4 0 2 16 9 +7 12
4 Snub Nose 38 6 2 2 2 6 13 −7 8
5 Albundania 6 0 3 3 2 6 −4 3
6 Oaker 6 0 1 5 4 12 −8 1
Group 4
Rejistania (7) 0–0 Fmjphoenix (66=)
Milchama (20) 2–1 Bears Armed (34)
Septentrionia (81) 1–2 Ad'ihan (50)
Group 4 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Rejistania 6 3 2 1 12 6 +6 11
2 Milchama 6 2 3 1 10 8 +2 9
3 Septentrionia 6 2 3 1 7 5 +2 9
4 Bears Armed 6 2 2 2 8 6 +2 8
5 Ad'ihan 6 2 2 2 7 11 −4 8
6 Fmjphoenix 6 0 2 4 4 12 −8 2
Group 5
Bazalonia (40) 3–0 Hockey Canada (90)
Ravenspire (69=) 1–4 Wentland (64)
Europa Britannia (15) 3–3 The Babbage Islands (17)
Group 5 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Babbage Islands 6 4 2 0 15 7 +8 14
2 Bazalonia 6 3 3 0 8 3 +5 12
3 Europa Britannia 6 2 3 1 11 4 +7 9
4 Wentland 6 2 2 2 9 8 +1 8
5 Ravenspire 6 0 2 4 6 14 −8 2
6 Hockey Canada 6 0 2 4 2 15 −13 2
Group 6
Jeruselem (11) 2–1 Sel Appa (75)
Lemmitania (32) 4–0 Dance 2 Revolution (51)
Jasi'yun (84=) 3–0 The Han Empire (37)
Group 6 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Jeruselem 6 4 0 2 10 7 +3 12
2 Lemmitania 6 3 1 2 12 9 +3 10
3 Sel Appa 6 3 0 3 7 7 0 9
4 Dance 2 Revolution 6 3 0 3 5 8 −3 9
5 The Han Empire 6 2 2 2 9 10 −1 8
6 Jasi'yun 6 1 1 4 7 9 −2 4
Group 7
Tanah Burung (47) 1–2 Zwangzug (56)
Liverpool England (9) 2–4 The Belmore Family (65)
Giant Zucchini (30=) 3–1 Al Quds (95=)
Group 7 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanah Burung 6 4 1 1 15 10 +5 13
2 The Belmore Family 6 3 1 2 14 11 +3 10
3 Liverpool England 6 2 2 2 11 12 −1 8
4 Giant Zucchini 6 2 1 3 11 13 −2 7
5 Zwangzug 6 1 3 2 9 10 −1 6
6 Al Quds 6 1 2 3 6 10 −4 5
Group 8
Errinundera (36) 0–0 Quakmybush (84=)
Akbarabad (78) 1–1 Bedistan (3)
Bostopia (27) 4–1 Crystilakere (58=)
Group 8 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bedistan 6 4 1 1 10 4 +6 13
2 Bostopia 6 3 3 0 8 3 +5 12
3 Crystilakere 6 2 2 2 6 8 −2 8
4 Errinundera 6 0 4 2 4 6 −2 4
5 Quakmybush 6 0 4 2 6 9 −3 4
6 Akbarabad 6 0 4 2 3 7 −4 4
Group 9
Schiavonia (48) 0–2 Runaway Moose (76=)
Tadjikistan (52) 1–0 EL CID THE HERO (93=)
Ariddia (10) 3–1 Svecia (29)
Group 9 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Ariddia 6 4 1 1 9 4 +5 13
2 Runaway Moose 6 3 1 2 7 7 0 10
3 EL CID THE HERO 6 2 2 2 11 9 +2 8
4 Schiavonia 6 2 2 2 11 10 +1 8
5 Tadjikistan 6 2 1 3 6 8 −2 7
6 Svecia 6 1 1 4 9 15 −6 4
Group 10
Commerce Heights (6) 2–0 Tynelia (72)
New Montreal States (49) 2–1 Cassadaigua (30=)
Casari (44) 1–0 Crosshill (82)
Group 10 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Commerce Heights 6 5 0 1 13 7 +6 15
2 Casari 6 4 1 1 7 3 +4 13
3 Cassadaigua 6 2 2 2 7 5 +2 8
4 New Montreal States 6 2 2 2 8 9 −1 8
5 Crosshill 6 0 3 3 3 6 −3 3
6 Tynelia 6 0 2 4 5 13 −8 2
Group 11
The Eagles Nest (57) 2–5 Halfassedstates (74)
The Archregimancy (24) 1–2 Total n Utter Insanity (12)
Brazillico (46) 1–1 Nethertopia (87=)
Group 11 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Total n Utter Insanity 6 5 1 0 12 5 +7 16
2 The Archregimancy 6 3 2 1 13 5 +8 11
3 Nethertopia 6 2 2 2 12 10 +2 8
4 Halfassedstates 6 1 3 2 8 11 −3 6
5 The Eagles Nest 6 1 2 3 10 16 −6 5
6 Brazillico 6 0 2 4 3 11 −8 2
Group 12
Sorthern Northland (18) 3–1 Dennisov (71)
One Red Dot (42) 2–2 Cafundéu (16)
The FSSO (95=) 0–3 Yafor 2 (53)
Group 12 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Cafundéu 6 3 2 1 10 5 +5 11
2 One Red Dot 6 3 1 2 8 7 +1 10
3 Sorthern Northland 6 3 1 2 8 7 +1 10
4 Dennisov 6 3 1 2 8 8 0 10
5 Yafor 2 6 2 2 2 8 5 +3 8
6 The FSSO 6 0 1 5 2 12 −10 1
Group 13
Qazox (35) 3–2 Kura-Pelland (69=)
Oglethorpia (60) 3–2 Bettia (28)
Druida (83) 0–1 Valanora (1)
Group 13 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Qazox 6 5 0 1 12 7 +5 15
2 Valanora 6 4 1 1 9 4 +5 13
3 Druida 6 3 1 2 4 4 0 10
4 Oglethorpia 6 1 4 1 11 11 0 7
5 Bettia 6 1 1 4 6 10 −4 4
6 Kura-Pelland 6 0 1 5 6 12 −6 1
Group 14
Az-cz (25=) 0–0 Haraki (92)
Squornshelous (5) 1–2 Turori (39)
Kelssek (63) 0–3 Vephrall (66=)
Group 14 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Kelssek 6 4 0 2 9 5 +4 12
2 Az-cz 6 3 3 0 4 1 +3 12
3 Vephrall 6 2 2 2 8 6 +2 8
4 Haraki 6 1 3 2 6 10 −4 6
5 Squornshelous 6 1 2 3 7 9 −2 5
6 Turori 6 1 2 3 4 7 −3 5
Group 15
The Holy Empire (4) 1–2 Dancougar (43)
Cockbill Street (76=) 4–1 Candelaria And Marquez (25=)
Iansisle (87=) 2–2 The Sylvanaes Queendom (54)
Group 15 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Candelaria And Marquez 6 4 1 1 10 8 +2 13
2 Dancougar 6 3 2 1 12 9 +3 11
3 Cockbill Street 6 3 1 2 11 7 +4 10
4 The Holy Empire 6 2 2 2 7 6 +1 8
5 The Sylvanaes Queendom 6 1 2 3 9 11 −2 5
6 Iansisle 6 0 2 4 6 14 −8 2
Group 16
Quohog (79) 0–1 Aguazul (22)
Gesamtkuntswerk (84=) 1–2 Spaam (33)
Andossa Se Mitrin Vega (58=) 2–3 Krytenia (8)
Group 16 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Krytenia 6 4 1 1 12 7 +5 13
2 Spaam 6 4 1 1 11 6 +5 13
3 Aguazul 6 3 1 2 9 7 +2 10
4 Andossa Se Mitrin Vega 6 2 1 3 12 14 −2 7
5 Gesamtkuntswerk 6 1 2 3 5 8 −3 5
6 Quohog 6 1 0 5 7 14 −7 3
by Zwangzug » Mon Dec 24, 2012 11:06 am
by Qazox » Mon Dec 24, 2012 11:56 am
by The Babbage Islands » Tue Dec 25, 2012 5:02 am
Group 1
Kingsford (61=) 1–2 Vilita (21)
Starblaydia (2) 4–0 Demot (38)
Queer Poco el Mono Ara (89) 1–0 Kaze Progressa (73)
Group 1 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Starblaydia 7 4 2 1 13 3 +10 14
2 Demot 7 4 1 2 7 5 +2 13
3 Vilita 7 2 3 2 8 10 −2 9
4 Queer Poco el Mono Ara 7 2 2 3 5 9 −4 8
5 Kingsford 7 1 3 3 7 9 −2 6
6 Kaze Progressa 7 1 3 3 5 9 −4 6
Group 2
The Lowland Clans (41) 4–0 Valladares (93=)
Eauz (19) 0–0 Polar Islandstates (68)
Oliverry (55) 1–0 Audioslavia (13)
Group 2 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Audioslavia 7 4 1 2 14 5 +9 13
2 Oliverry 7 3 3 1 7 5 +2 12
3 Eauz 7 2 4 1 7 7 0 10
4 The Lowland Clans 7 2 2 3 10 11 −1 8
5 Polar Islandstates 7 1 5 1 5 6 −1 8
6 Valladares 7 1 1 5 3 12 −9 4
Group 3
Jeru FC (23) 1–2 Sarzonia (14)
Oaker (80) 1–1 Lovisa (45)
Snub Nose 38 (61=) 2–1 Albundania (91)
Group 3 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 7 5 1 1 14 4 +10 16
2 Lovisa 7 4 1 2 17 10 +7 13
3 Jeru FC 7 4 1 2 12 10 +2 13
4 Snub Nose 38 7 3 2 2 8 14 −6 11
5 Albundania 7 0 3 4 3 8 −5 3 E
6 Oaker 7 0 2 5 5 13 −8 2 E
Group 4
Septentrionia (81) 0–2 Rejistania (7)
Ad'ihan (50) 4–3 Milchama (20)
Bears Armed (34) 4–2 Fmjphoenix (66=)
Group 4 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Rejistania 7 4 2 1 14 6 +8 14
2 Bears Armed 7 3 2 2 12 8 +4 11
3 Ad'ihan 7 3 2 2 11 14 −3 11
4 Milchama 7 2 3 2 13 12 +1 9
5 Septentrionia 7 2 3 2 7 7 0 9
6 Fmjphoenix 7 0 2 5 6 16 −10 2
Group 5
Europa Britannia (15) 3–1 Bazalonia (40)
The Babbage Islands (17) 1–2 Ravenspire (69=)
Wentland (64) 1–1 Hockey Canada (90)
Group 5 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Babbage Islands 7 4 2 1 16 9 +7 14
2 Europa Britannia 7 3 3 1 14 5 +9 12
3 Bazalonia 7 3 3 1 9 6 +3 12
4 Wentland 7 2 3 2 10 9 +1 9
5 Ravenspire 7 1 2 4 8 15 −7 5
6 Hockey Canada 7 0 3 4 3 16 −13 3
Group 6
Jasi'yun (84=) 0–1 Jeruselem (11)
The Han Empire (37) 1–1 Lemmitania (32)
Dance 2 Revolution (51) 0–0 Sel Appa (75)
Group 6 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Jeruselem 7 5 0 2 11 7 +4 15
2 Lemmitania 7 3 2 2 13 10 +3 11
3 Sel Appa 7 3 1 3 7 7 0 10
4 Dance 2 Revolution 7 3 1 3 5 8 −3 10
5 The Han Empire 7 2 3 2 10 11 −1 9
6 Jasi'yun 7 1 1 5 7 10 −3 4
Group 7
Giant Zucchini (30=) 2–0 Tanah Burung (47)
Al Quds (95=) 1–2 Liverpool England (9)
The Belmore Family (65) 3–0 Zwangzug (56)
Group 7 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Belmore Family 7 4 1 2 17 11 +6 13
2 Tanah Burung 7 4 1 2 15 12 +3 13
3 Liverpool England 7 3 2 2 13 13 0 11
4 Giant Zucchini 7 3 1 3 13 13 0 10
5 Zwangzug 7 1 3 3 9 13 −4 6
6 Al Quds 7 1 2 4 7 12 −5 5
Group 8
Bostopia (27) 0–0 Errinundera (36)
Crystilakere (58=) 3–2 Akbarabad (78)
Bedistan (3) 2–0 Quakmybush (84=)
Group 8 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bedistan 7 5 1 1 12 4 +8 16
2 Bostopia 7 3 4 0 8 3 +5 13
3 Crystilakere 7 3 2 2 9 10 −1 11
4 Errinundera 7 0 5 2 4 6 −2 5
5 Quakmybush 7 0 4 3 6 11 −5 4
6 Akbarabad 7 0 4 3 5 10 −5 4
Group 9
Ariddia (10) 1–3 Schiavonia (48)
Svecia (29) 5–3 Tadjikistan (52)
EL CID THE HERO (93=) 1–0 Runaway Moose (76=)
Group 9 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Ariddia 7 4 1 2 10 7 +3 13
2 Schiavonia 7 3 2 2 14 11 +3 11
3 EL CID THE HERO 7 3 2 2 12 9 +3 11
4 Runaway Moose 7 3 1 3 7 8 −1 10
5 Svecia 7 2 1 4 14 18 −4 7
6 Tadjikistan 7 2 1 4 9 13 −4 7
Group 10
Casari (44) 1–1 Commerce Heights (6)
Crosshill (82) 1–0 New Montreal States (49)
Cassadaigua (30=) 4–1 Tynelia (72)
Group 10 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Commerce Heights 7 5 1 1 14 8 +6 16
2 Casari 7 4 2 1 8 4 +4 14
3 Cassadaigua 7 3 2 2 11 6 +5 11
4 New Montreal States 7 2 2 3 8 10 −2 8
5 Crosshill 7 1 3 3 4 6 −2 6
6 Tynelia 7 0 2 5 6 17 −11 2 E
Group 11
Brazillico (46) 0–1 The Eagles Nest (57)
Nethertopia (87=) 0–0 The Archregimancy (24)
Total n Utter Insanity (12) 3–1 Halfassedstates (74)
Group 11 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Total n Utter Insanity 7 6 1 0 15 6 +9 19 Q
2 The Archregimancy 7 3 3 1 13 5 +8 12
3 Nethertopia 7 2 3 2 12 10 +2 9
4 The Eagles Nest 7 2 2 3 11 16 −5 8
5 Halfassedstates 7 1 3 3 9 14 −5 6
6 Brazillico 7 0 2 5 3 12 −9 2 E
Group 12
The FSSO (95=) 2–3 Sorthern Northland (18)
Yafor 2 (53) 0–1 One Red Dot (42)
Cafundéu (16) 0–1 Dennisov (71)
Group 12 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sorthern Northland 7 4 1 2 11 9 +2 13
2 One Red Dot 7 4 1 2 9 7 +2 13
3 Dennisov 7 4 1 2 9 8 +1 13
4 Cafundéu 7 3 2 2 10 6 +4 11
5 Yafor 2 7 2 2 3 8 6 +2 8
6 The FSSO 7 0 1 6 4 15 −11 1 E
Group 13
Druida (83) 1–2 Qazox (35)
Valanora (1) 0–1 Oglethorpia (60)
Bettia (28) 0–1 Kura-Pelland (69=)
Group 13 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Qazox 7 6 0 1 14 8 +6 18
2 Valanora 7 4 1 2 9 5 +4 13
3 Oglethorpia 7 2 4 1 12 11 +1 10
4 Druida 7 3 1 3 5 6 −1 10
5 Kura-Pelland 7 1 1 5 7 12 −5 4
6 Bettia 7 1 1 5 6 11 −5 4
Group 14
Kelssek (63) 2–3 Az-cz (25=)
Vephrall (66=) 1–3 Squornshelous (5)
Turori (39) 0–0 Haraki (92)
Group 14 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Az-cz 7 4 3 0 7 3 +4 15
2 Kelssek 7 4 0 3 11 8 +3 12
3 Squornshelous 7 2 2 3 10 10 0 8
4 Vephrall 7 2 2 3 9 9 0 8
5 Haraki 7 1 4 2 6 10 −4 7
6 Turori 7 1 3 3 4 7 −3 6
Group 15
Iansisle (87=) 0–2 The Holy Empire (4)
The Sylvanaes Queendom (54) 1–0 Cockbill Street (76=)
Candelaria And Marquez (25=) 1–1 Dancougar (43)
Group 15 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Candelaria And Marquez 7 4 2 1 11 9 +2 14
2 Dancougar 7 3 3 1 13 10 +3 12
3 The Holy Empire 7 3 2 2 9 6 +3 11
4 Cockbill Street 7 3 1 3 11 8 +3 10
5 The Sylvanaes Queendom 7 2 2 3 10 11 −1 8
6 Iansisle 7 0 2 5 6 16 −10 2 E
Group 16
Andossa Se Mitrin Vega (58=) 1–0 Quohog (79)
Krytenia (8) 3–0 Gesamtkuntswerk (84=)
Spaam (33) 3–3 Aguazul (22)
Group 16 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Krytenia 7 5 1 1 15 7 +8 16
2 Spaam 7 4 2 1 14 9 +5 14
3 Aguazul 7 3 2 2 12 10 +2 11
4 Andossa Se Mitrin Vega 7 3 1 3 13 14 −1 10
5 Gesamtkuntswerk 7 1 2 4 5 11 −6 5
6 Quohog 7 1 0 6 7 15 −8 3 E
by Qazox » Tue Dec 25, 2012 11:43 am
by Aguazul » Tue Dec 25, 2012 8:18 pm
by The Babbage Islands » Wed Dec 26, 2012 5:19 am
Group 1
Vilita (21) 6–0 Queer Poco el Mono Ara (89)
Kaze Progressa (73) 0–1 Starblaydia (2)
Demot (38) 3–1 Kingsford (61=)
Group 1 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Starblaydia 8 5 2 1 14 3 +11 17
2 Demot 8 5 1 2 10 6 +4 16
3 Vilita 8 3 3 2 14 10 +4 12
4 Queer Poco el Mono Ara 8 2 2 4 5 15 −10 8 E
5 Kingsford 8 1 3 4 8 12 −4 6 E
6 Kaze Progressa 8 1 3 4 5 10 −5 6 E
Group 2
Valladares (93=) 2–1 Oliverry (55)
Audioslavia (13) 2–0 Eauz (19)
Polar Islandstates (68) 2–1 The Lowland Clans (41)
Group 2 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Audioslavia 8 5 1 2 16 5 +11 16
2 Oliverry 8 3 3 2 8 7 +1 12
3 Polar Islandstates 8 2 5 1 7 7 0 11
4 Eauz 8 2 4 2 7 9 −2 10
5 The Lowland Clans 8 2 2 4 11 13 −2 8
6 Valladares 8 2 1 5 5 13 −8 7
Group 3
Sarzonia (14) 2–0 Snub Nose 38 (61=)
Albundania (91) 1–0 Oaker (80)
Lovisa (45) 2–3 Jeru FC (23)
Group 3 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 8 6 1 1 16 4 +12 19
2 Jeru FC 8 5 1 2 15 12 +3 16
3 Lovisa 8 4 1 3 19 13 +6 13
4 Snub Nose 38 8 3 2 3 8 16 −8 11
5 Albundania 8 1 3 4 4 8 −4 6 E
6 Oaker 8 0 2 6 5 14 −9 2 E
Group 4
Rejistania (7) 4–2 Bears Armed (34)
Fmjphoenix (66=) 2–2 Ad'ihan (50)
Milchama (20) 0–1 Septentrionia (81)
Group 4 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Rejistania 8 5 2 1 18 8 +10 17
2 Septentrionia 8 3 3 2 8 7 +1 12
3 Ad'ihan 8 3 3 2 13 16 −3 12
4 Bears Armed 8 3 2 3 14 12 +2 11
5 Milchama 8 2 3 3 13 13 0 9
6 Fmjphoenix 8 0 3 5 8 18 −10 3 E
Group 5
Bazalonia (40) 1–0 Wentland (64)
Hockey Canada (90) 1–3 The Babbage Islands (17)
Ravenspire (69=) 1–0 Europa Britannia (15)
Group 5 Pld W D L GF GA GD Pts
1 The Babbage Islands 8 5 2 1 19 10 +9 17
2 Bazalonia 8 4 3 1 10 6 +4 15
3 Europa Britannia 8 3 3 2 14 6 +8 12
4 Wentland 8 2 3 3 10 10 0 9
5 Ravenspire 8 2 2 4 9 15 −6 8 E
6 Hockey Canada 8 0 3 5 4 19 −15 3 E
Group 6
Jeruselem (11) 4–0 Dance 2 Revolution (51)
Sel Appa (75) 1–1 The Han Empire (37)
Lemmitania (32) 4–1 Jasi'yun (84=)
Group 6 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Jeruselem 8 6 0 2 15 7 +8 18 Q
2 Lemmitania 8 4 2 2 17 11 +6 14
3 Sel Appa 8 3 2 3 8 8 0 11
4 The Han Empire 8 2 4 2 11 12 −1 10
5 Dance 2 Revolution 8 3 1 4 5 12 −7 10
6 Jasi'yun 8 1 1 6 8 14 −6 4 E
Group 7
Tanah Burung (47) 5–2 The Belmore Family (65)
Zwangzug (56) 2–1 Al Quds (95=)
Liverpool England (9) 1–2 Giant Zucchini (30=)
Group 7 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanah Burung 8 5 1 2 20 14 +6 16
2 The Belmore Family 8 4 1 3 19 16 +3 13
3 Giant Zucchini 8 4 1 3 15 14 +1 13
4 Liverpool England 8 3 2 3 14 15 −1 11
5 Zwangzug 8 2 3 3 11 14 −3 9
6 Al Quds 8 1 2 5 8 14 −6 5 E
Group 8
Errinundera (36) 1–1 Bedistan (3)
Quakmybush (84=) 0–1 Crystilakere (58=)
Akbarabad (78) 0–5 Bostopia (27)
Group 8 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Bedistan 8 5 2 1 13 5 +8 17
2 Bostopia 8 4 4 0 13 3 +10 16
3 Crystilakere 8 4 2 2 10 10 0 14
4 Errinundera 8 0 6 2 5 7 −2 6 E
5 Quakmybush 8 0 4 4 6 12 −6 4 E
6 Akbarabad 8 0 4 4 5 15 −10 4 E
Group 9
Schiavonia (48) 2–0 EL CID THE HERO (93=)
Runaway Moose (76=) 3–3 Svecia (29)
Tadjikistan (52) 1–0 Ariddia (10)
Group 9 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Schiavonia 8 4 2 2 16 11 +5 14
2 Ariddia 8 4 1 3 10 8 +2 13
3 EL CID THE HERO 8 3 2 3 12 11 +1 11
4 Runaway Moose 8 3 2 3 10 11 −1 11
5 Tadjikistan 8 3 1 4 10 13 −3 10
6 Svecia 8 2 2 4 17 21 −4 8
Group 10
Commerce Heights (6) 1–0 Cassadaigua (30=)
Tynelia (72) 5–0 Crosshill (82)
New Montreal States (49) 0–2 Casari (44)
Group 10 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Commerce Heights 8 6 1 1 15 8 +7 19 Q
2 Casari 8 5 2 1 10 4 +6 17
3 Cassadaigua 8 3 2 3 11 7 +4 11
4 New Montreal States 8 2 2 4 8 12 −4 8 E
5 Crosshill 8 1 3 4 4 11 −7 6 E
6 Tynelia 8 1 2 5 11 17 −6 5 E
Group 11
The Eagles Nest (57) 2–2 Total n Utter Insanity (12)
Halfassedstates (74) 2–1 Nethertopia (87=)
The Archregimancy (24) 3–0 Brazillico (46)
Group 11 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Total n Utter Insanity 8 6 2 0 17 8 +9 20 Q
2 The Archregimancy 8 4 3 1 16 5 +11 15
3 Nethertopia 8 2 3 3 13 12 +1 9
4 Halfassedstates 8 2 3 3 11 15 −4 9
5 The Eagles Nest 8 2 3 3 13 18 −5 9
6 Brazillico 8 0 2 6 3 15 −12 2 E
Group 12
Sorthern Northland (18) 4–0 Cafundéu (16)
Dennisov (71) 4–0 Yafor 2 (53)
One Red Dot (42) 1–0 The FSSO (95=)
Group 12 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Sorthern Northland 8 5 1 2 15 9 +6 16
2 Dennisov 8 5 1 2 13 8 +5 16
3 One Red Dot 8 5 1 2 10 7 +3 16
4 Cafundéu 8 3 2 3 10 10 0 11
5 Yafor 2 8 2 2 4 8 10 −2 8 E
6 The FSSO 8 0 1 7 4 16 −12 1 E
Group 13
Qazox (35) 1–1 Bettia (28)
Kura-Pelland (69=) 1–1 Valanora (1)
Oglethorpia (60) 2–2 Druida (83)
Group 13 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Qazox 8 6 1 1 15 9 +6 19 Q
2 Valanora 8 4 2 2 10 6 +4 14
3 Oglethorpia 8 2 5 1 14 13 +1 11
4 Druida 8 3 2 3 7 8 −1 11
5 Kura-Pelland 8 1 2 5 8 13 −5 5 E
6 Bettia 8 1 2 5 7 12 −5 5 E
Group 14
Az-cz (25=) 2–1 Turori (39)
Haraki (92) 1–1 Vephrall (66=)
Squornshelous (5) 4–0 Kelssek (63)
Group 14 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Az-cz 8 5 3 0 9 4 +5 18 Q
2 Kelssek 8 4 0 4 11 12 −1 12
3 Squornshelous 8 3 2 3 14 10 +4 11
4 Vephrall 8 2 3 3 10 10 0 9
5 Haraki 8 1 5 2 7 11 −4 8
6 Turori 8 1 3 4 5 9 −4 6
Group 15
The Holy Empire (4) 2–1 Candelaria And Marquez (25=)
Dancougar (43) 2–0 The Sylvanaes Queendom (54)
Cockbill Street (76=) 2–1 Iansisle (87=)
Group 15 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Dancougar 8 4 3 1 15 10 +5 15
2 The Holy Empire 8 4 2 2 11 7 +4 14
3 Candelaria And Marquez 8 4 2 2 12 11 +1 14
4 Cockbill Street 8 4 1 3 13 9 +4 13
5 The Sylvanaes Queendom 8 2 2 4 10 13 −3 8
6 Iansisle 8 0 2 6 7 18 −11 2 E
Group 16
Quohog (79) 1–3 Spaam (33)
Aguazul (22) 2–1 Krytenia (8)
Gesamtkuntswerk (84=) 1–0 Andossa Se Mitrin Vega (58=)
Group 16 Pld W D L GF GA GD Pts
1 Spaam 8 5 2 1 17 10 +7 17
2 Krytenia 8 5 1 2 16 9 +7 16
3 Aguazul 8 4 2 2 14 11 +3 14
4 Andossa Se Mitrin Vega 8 3 1 4 13 15 −2 10
5 Gesamtkuntswerk 8 2 2 4 6 11 −5 8 E
6 Quohog 8 1 0 7 8 18 −10 3 E
Advertisement
Users browsing this forum: No registered users
Advertisement