Darmeni Ice Hockey League: 2040-41 Season
Saturday, September 15, 2040
Chippewa Falls Blackhawks 3–7 Chuckio HC
Sterling City Senators 6–1 Altoona IS
Brady City Darmenians 5–4 Romanopolis IK
Tim City Canucks 6–1 Brham BK
Johnho HC 4–2 Scott City Oilers
Rogerton AIK 2–0 Eau Claire Jets IF
Eric City HF 2–3 Tilden HC
Liverpool Lakers 5–1 HC Cotdelapomais
Vogler City Maple Leafs 6–2 Darmen City Flames
Tuesday, September 18, 2040
Chuckio HC 1–0 Darmen City Flames
HC Cotdelapomais 3–0 Vogler City Maple Leafs
Tilden HC 2–2 (3–2 OT) Liverpool Lakers
Eau Claire Jets IF 5–0 Eric City HF
Scott City Oilers 3–1 Rogerton AIK
Brham BK 6–1 Johnho HC
Romanopolis IK 5–3 Tim City Canucks
Altoona IS 3–5 Brady City Darmenians
Chippewa Falls Blackhawks 4–3 Sterling City Senators
Thursday, September 20, 2040
Sterling City Senators 2–0 Chuckio HC
Brady City Darmenians 3–4 Chippewa Falls Blackhawks
Tim City Canucks 3–1 Altoona IS
Johnho HC 4–5 Romanopolis IK
Rogerton AIK 5–4 Brham BK
Eric City HF 0–8 Scott City Oilers
Liverpool Lakers 1–1 (1–2 OT) Eau Claire Jets IF
Vogler City Maple Leafs 3–1 Tilden HC
Darmen City Flames 7–0 HC Cotdelapomais
Saturday, September 22, 2040
Chuckio HC 2–3 HC Cotdelapomais
Tilden HC 2–2 (3–2 OT) Darmen City Flames
Eau Claire Jets IF 4–2 Vogler City Maple Leafs
Scott City Oilers 1–0 Liverpool Lakers
Brham BK 4–1 Eric City HF
Romanopolis IK 7–0 Rogerton AIK
Altoona IS 3–3 (4–3 OT) Johnho HC
Chippewa Falls Blackhawks 2–3 Tim City Canucks
Sterling City Senators 0–5 Brady City Darmenians
Tuesday, September 25, 2040
Brady City Darmenians 2–1 Chuckio HC
Tim City Canucks 3–2 Sterling City Senators
Johnho HC 1–2 Chippewa Falls Blackhawks
Rogerton AIK 5–3 Altoona IS
Eric City HF 0–3 Romanopolis IK
Liverpool Lakers 2–5 Brham BK
Vogler City Maple Leafs 4–1 Scott City Oilers
Darmen City Flames 4–0 Eau Claire Jets IF
HC Cotdelapomais 6–3 Tilden HC
Thursday, September 27, 2040
Chuckio HC 7–5 Tilden HC
Eau Claire Jets IF 3–0 HC Cotdelapomais
Scott City Oilers 2–1 Darmen City Flames
Brham BK 4–3 Vogler City Maple Leafs
Romanopolis IK 1–1 (2–1 OT) Liverpool Lakers
Altoona IS 8–3 Eric City HF
Chippewa Falls Blackhawks 3–2 Rogerton AIK
Sterling City Senators 1–2 Johnho HC
Brady City Darmenians 5–1 Tim City Canucks
Saturday, September 29, 2040
Tim City Canucks 0–1 Chuckio HC
Johnho HC 2–5 Brady City Darmenians
Rogerton AIK 0–0 (1–0 OT) Sterling City Senators
Eric City HF 4–6 Chippewa Falls Blackhawks
Liverpool Lakers 2–4 Altoona IS
Vogler City Maple Leafs 3–3 (4–3 OT) Romanopolis IK
Darmen City Flames 4–0 Brham BK
HC Cotdelapomais 2–4 Scott City Oilers
Tilden HC 2–5 Eau Claire Jets IF
Wednesday, October 3, 2040
Vogler City Maple Leafs 3-1 Sario Wizards (KBC)
Saturday, October 6, 2040
Chuckio HC 6–3 Eau Claire Jets IF
Scott City Oilers 5–2 Tilden HC
Brham BK 3–0 HC Cotdelapomais
Romanopolis IK 2–4 Darmen City Flames
Altoona IS 2–2 (3–2 OT) Vogler City Maple Leafs
Chippewa Falls Blackhawks 4–3 Liverpool Lakers
Sterling City Senators 2–2 (3–2 OT) Eric City HF
Brady City Darmenians 1–3 Rogerton AIK
Tim City Canucks 4–4 (5–4 OT) Johnho HC
Wednesday, October 10, 2040
Sario Wizards (KBC) 1-0 Vogler City Maple Leafs
Saturday, October 13, 2040
Johnho HC 3–0 Chuckio HC
Rogerton AIK 2–0 Tim City Canucks
Eric City HF 1–1 (1–2 OT) Brady City Darmenians
Liverpool Lakers 3–4 Sterling City Senators
Vogler City Maple Leafs 5–2 Chippewa Falls Blackhawks
Darmen City Flames 4–1 Altoona IS
HC Cotdelapomais 4–2 Romanopolis IK
Tilden HC 0–3 Brham BK
Eau Claire Jets IF 4–3 Scott City Oilers
Tuesday, October 16, 2040
Chuckio HC 6–4 Scott City Oilers
Brham BK 1–1 (1–2 OT) Eau Claire Jets IF
Romanopolis IK 4–6 Tilden HC
Altoona IS 7–2 HC Cotdelapomais
Chippewa Falls Blackhawks 2–2 (2–3 OT) Darmen City Flames
Sterling City Senators 4–4 (5–4 OT) Vogler City Maple Leafs
Brady City Darmenians 3–2 Liverpool Lakers
Tim City Canucks 6–1 Eric City HF
Johnho HC 3–3 (3–4 OT) Rogerton AIK
Thursday, October 18, 2040
Rogerton AIK 1–0 Chuckio HC
Eric City HF 3–5 Johnho HC
Liverpool Lakers 4–3 Tim City Canucks
Vogler City Maple Leafs 3–4 Brady City Darmenians
Darmen City Flames 3–4 Sterling City Senators
HC Cotdelapomais 3–4 Chippewa Falls Blackhawks
Tilden HC 4–0 Altoona IS
Eau Claire Jets IF 3–1 Romanopolis IK
Scott City Oilers 4–3 Brham BK
Saturday, October 20, 2040
Chuckio HC 3–4 Brham BK
Romanopolis IK 4–3 Scott City Oilers
Altoona IS 3–5 Eau Claire Jets IF
Chippewa Falls Blackhawks 6–4 Tilden HC
Sterling City Senators 6–3 HC Cotdelapomais
Brady City Darmenians 3–3 (4–3 OT) Darmen City Flames
Tim City Canucks 5–3 Vogler City Maple Leafs
Johnho HC 2–2 (2–3 OT) Liverpool Lakers
Rogerton AIK 0–3 Eric City HF
Wednesday, October 24, 2040
Vogler City Maple Leafs 1-0 Barnum Brown Athletic (NTN)
Chemy Braves (TIB) 4-4 Darmen City Flames
Eau Claire Jets IF 0-2 Chinquin Cyclones (TAE)
Chuckio HC 0-0 ESK Storevik (SVJ)
Saturday, October 27, 2040
Eric City HF 3–7 Chuckio HC
Liverpool Lakers 1–2 Rogerton AIK
Vogler City Maple Leafs 4–2 Johnho HC
Darmen City Flames 5–1 Tim City Canucks
HC Cotdelapomais 1–3 Brady City Darmenians
Tilden HC 2–5 Sterling City Senators
Eau Claire Jets IF 1–1 (2–1 OT) Chippewa Falls Blackhawks
Scott City Oilers 4–3 Altoona IS
Brham BK 5–1 Romanopolis IK
Wednesday, October 31, 2040
Vaharia Rangers (VAL) 1-0 Vogler City Maple Leafs
Darmen City Flames 3-1 Zoloroni City Icers (MRC)
Raynor City Raptors (VAL) 0-1 Eau Claire Jets IF
Chinchinua Catalysts (TAE) 3-2 Chuckio HC
Saturday, November 3, 2040
Chuckio HC 4–3 Romanopolis IK
Altoona IS 2–1 Brham BK
Chippewa Falls Blackhawks 4–8 Scott City Oilers
Sterling City Senators 4–2 Eau Claire Jets IF
Brady City Darmenians 4–0 Tilden HC
Tim City Canucks 4–1 HC Cotdelapomais
Johnho HC 3–4 Darmen City Flames
Rogerton AIK 4–3 Vogler City Maple Leafs
Eric City HF 4–4 (5–4 OT) Liverpool Lakers
Wednesday, November 7, 2040
Vogler City Maple Leafs 1-1 SKK Ogdenagor (MRC)
Club Mary Anning (NTN) 2-3 Darmen City Flames
Eau Claire Jets IF 4-0 HK Dynamo Shebchetsik (MRC)
Chuckio HC 1-2 Acoflosa Penguins (MRC)
Saturday, November 10, 2040
Liverpool Lakers 0–1 Chuckio HC
Vogler City Maple Leafs 7–3 Eric City HF
Darmen City Flames 5–3 Rogerton AIK
HC Cotdelapomais 1–2 Johnho HC
Tilden HC 0–4 Tim City Canucks
Eau Claire Jets IF 3–1 Brady City Darmenians
Scott City Oilers 1–3 Sterling City Senators
Brham BK 0–1 Chippewa Falls Blackhawks
Romanopolis IK 6–3 Altoona IS
Wednesday, November 14, 2040
Barnum Brown Athletic (NTN) 0-1 Vogler City Maple Leafs
Darmen City Flames 4-1 Chemy Braves (TIB)
Chinquin Cyclones (TAE) 3-0 Eau Claire Jets IF
ESK Storevik (SVJ) 0-3 Chuckio HC
Saturday, November 17, 2040
Chuckio HC 3–0 Altoona IS
Chippewa Falls Blackhawks 2–4 Romanopolis IK
Sterling City Senators 2–2 (2–3 OT) Brham BK
Brady City Darmenians 2–2 (3–2 OT) Scott City Oilers
Tim City Canucks 1–3 Eau Claire Jets IF
Johnho HC 3–4 Tilden HC
Rogerton AIK 10–2 HC Cotdelapomais
Eric City HF 4–3 Darmen City Flames
Liverpool Lakers 1–3 Vogler City Maple Leafs
Wednesday, November 21, 2040
Vogler City Maple Leafs 1-4 Vaharia Rangers (VAL)
Zoloroni City Icers (MRC) 1-1 Darmen City Flames
Eau Claire Jets IF 0-2 Raynor City Raptors (VAL)
Chuckio HC 2-5 Chinchinua Catalysts (TAE)
Saturday, November 24, 2040
Vogler City Maple Leafs 3–2 Chuckio HC
Darmen City Flames 5–0 Liverpool Lakers
HC Cotdelapomais 1–4 Eric City HF
Tilden HC 2–4 Rogerton AIK
Eau Claire Jets IF 2–0 Johnho HC
Scott City Oilers 1–4 Tim City Canucks
Brham BK 4–1 Brady City Darmenians
Romanopolis IK 3–2 Sterling City Senators
Altoona IS 0–3 Chippewa Falls Blackhawks
Wednesday, November 28, 2040
SKK Ogdenagor (MRC) 0-1 Vogler City Maple Leafs
Darmen City Flames 0-0 Club Mary Anning (NTN)
HK Dynamo Shebchetsik (MRC) 0-3 Eau Claire Jets IF
Acoflosa Penguins (MRC) 1-2 Chuckio HC
Saturday, December 1, 2040
Chuckio HC 7–0 Chippewa Falls Blackhawks
Altoona IS 3–4 Sterling City Senators
Romanopolis IK 3–2 Brady City Darmenians
Brham BK 3–1 Tim City Canucks
Scott City Oilers 5–1 Johnho HC
Eau Claire Jets IF 3–1 Rogerton AIK
Tilden HC 4–2 Eric City HF
HC Cotdelapomais 1–2 Liverpool Lakers
Darmen City Flames 4–2 Vogler City Maple Leafs
Tuesday, December 4, 2040
Darmen City Flames 6–4 Chuckio HC
Vogler City Maple Leafs 1–1 (2–1 OT) HC Cotdelapomais
Liverpool Lakers 2–2 (3–2 OT) Tilden HC
Eric City HF 4–1 Eau Claire Jets IF
Rogerton AIK 3–0 Scott City Oilers
Johnho HC 3–3 (3–4 OT) Brham BK
Tim City Canucks 3–4 Romanopolis IK
Brady City Darmenians 4–1 Altoona IS
Sterling City Senators 2–4 Chippewa Falls Blackhawks
Thursday, December 6, 2040
Chuckio HC 3–2 Sterling City Senators
Chippewa Falls Blackhawks 1–3 Brady City Darmenians
Altoona IS 7–2 Tim City Canucks
Romanopolis IK 2–2 (3–2 OT) Johnho HC
Brham BK 1–0 Rogerton AIK
Scott City Oilers 4–0 Eric City HF
Eau Claire Jets IF 4–2 Liverpool Lakers
Tilden HC 5–1 Vogler City Maple Leafs
HC Cotdelapomais 1–8 Darmen City Flames
Saturday, December 8, 2040
HC Cotdelapomais 1–4 Chuckio HC
Darmen City Flames 4–2 Tilden HC
Vogler City Maple Leafs 4–2 Eau Claire Jets IF
Liverpool Lakers 4–4 (4–5 OT) Scott City Oilers
Eric City HF 2–1 Brham BK
Rogerton AIK 2–2 (2–3 OT) Romanopolis IK
Johnho HC 2–3 Altoona IS
Tim City Canucks 0–0 (1–0 OT) Chippewa Falls Blackhawks
Brady City Darmenians 3–4 Sterling City Senators
Tuesday, December 11, 2040
Chuckio HC 4–0 Brady City Darmenians
Sterling City Senators 4–0 Tim City Canucks
Chippewa Falls Blackhawks 1–1 (2–1 OT) Johnho HC
Altoona IS 5–4 Rogerton AIK
Romanopolis IK 4–0 Eric City HF
Brham BK 4–2 Liverpool Lakers
Scott City Oilers 2–2 (3–2 OT) Vogler City Maple Leafs
Eau Claire Jets IF 2–1 Darmen City Flames
Tilden HC 6–1 HC Cotdelapomais
Thursday, December 13, 2040
Tilden HC 1–4 Chuckio HC
HC Cotdelapomais 1–2 Eau Claire Jets IF
Darmen City Flames 5–3 Scott City Oilers
Vogler City Maple Leafs 5–4 Brham BK
Liverpool Lakers 3–3 (3–4 OT) Romanopolis IK
Eric City HF 2–1 Altoona IS
Rogerton AIK 4–1 Chippewa Falls Blackhawks
Johnho HC 2–2 (3–2 OT) Sterling City Senators
Tim City Canucks 2–5 Brady City Darmenians
Saturday, December 15, 2040
Chuckio HC 2–3 Tim City Canucks
Brady City Darmenians 3–2 Johnho HC
Sterling City Senators 2–1 Rogerton AIK
Chippewa Falls Blackhawks 6–0 Eric City HF
Altoona IS 4–3 Liverpool Lakers
Romanopolis IK 2–3 Vogler City Maple Leafs
Brham BK 2–4 Darmen City Flames
Scott City Oilers 7–2 HC Cotdelapomais
Eau Claire Jets IF 6–0 Tilden HC
Tuesday, December 18, 2040
Eau Claire Jets IF 4–2 Chuckio HC
Tilden HC 2–0 Scott City Oilers
HC Cotdelapomais 3–3 (3–4 OT) Brham BK
Darmen City Flames 2–1 Romanopolis IK
Vogler City Maple Leafs 3–2 Altoona IS
Liverpool Lakers 3–1 Chippewa Falls Blackhawks
Eric City HF 4–5 Sterling City Senators
Rogerton AIK 2–2 (3–2 OT) Brady City Darmenians
Johnho HC 2–5 Tim City Canucks
Thursday, December 20, 2040
Chuckio HC 8–0 Johnho HC
Tim City Canucks 2–5 Rogerton AIK
Brady City Darmenians 3–1 Eric City HF
Sterling City Senators 2–2 (3–2 OT) Liverpool Lakers
Chippewa Falls Blackhawks 4–3 Vogler City Maple Leafs
Altoona IS 2–1 Darmen City Flames
Romanopolis IK 5–0 HC Cotdelapomais
Brham BK 3–2 Tilden HC
Scott City Oilers 3–4 Eau Claire Jets IF
Saturday, December 22, 2040
Scott City Oilers 3–3 (3–4 OT) Chuckio HC
Eau Claire Jets IF 5–5 (5–6 OT) Brham BK
Tilden HC 2–3 Romanopolis IK
HC Cotdelapomais 2–5 Altoona IS
Darmen City Flames 5–1 Chippewa Falls Blackhawks
Vogler City Maple Leafs 2–4 Sterling City Senators
Liverpool Lakers 1–1 (2–1 OT) Brady City Darmenians
Eric City HF 5–4 Tim City Canucks
Rogerton AIK 2–4 Johnho HC
Tuesday, December 25, 2040
Chuckio HC 2–2 (3–2 OT) Rogerton AIK
Johnho HC 4–1 Eric City HF
Tim City Canucks 2–1 Liverpool Lakers
Brady City Darmenians 4–5 Vogler City Maple Leafs
Sterling City Senators 3–2 Darmen City Flames
Chippewa Falls Blackhawks 2–1 HC Cotdelapomais
Altoona IS 4–4 (5–4 OT) Tilden HC
Romanopolis IK 2–1 Eau Claire Jets IF
Brham BK 3–2 Scott City Oilers
Thursday, December 27, 2040
Brham BK 1–5 Chuckio HC
Scott City Oilers 4–1 Romanopolis IK
Eau Claire Jets IF 2–1 Altoona IS
Tilden HC 3–6 Chippewa Falls Blackhawks
HC Cotdelapomais 3–3 (3–4 OT) Sterling City Senators
Darmen City Flames 5–1 Brady City Darmenians
Vogler City Maple Leafs 6–4 Tim City Canucks
Liverpool Lakers 4–2 Johnho HC
Eric City HF 1–4 Rogerton AIK
Saturday, December 29, 2040
Chuckio HC 5–1 Eric City HF
Rogerton AIK 4–2 Liverpool Lakers
Johnho HC 3–2 Vogler City Maple Leafs
Tim City Canucks 2–4 Darmen City Flames
Brady City Darmenians 6–1 HC Cotdelapomais
Sterling City Senators 5–2 Tilden HC
Chippewa Falls Blackhawks 2–5 Eau Claire Jets IF
Altoona IS 3–4 Scott City Oilers
Romanopolis IK 4–1 Brham BK
Tuesday, January 1, 2041
Romanopolis IK 5–5 (5–6 OT) Chuckio HC
Brham BK 7–2 Altoona IS
Scott City Oilers 2–2 (2–3 OT) Chippewa Falls Blackhawks
Eau Claire Jets IF 3–0 Sterling City Senators
Tilden HC 3–1 Brady City Darmenians
HC Cotdelapomais 3–2 Tim City Canucks
Darmen City Flames 4–1 Johnho HC
Vogler City Maple Leafs 3–0 Rogerton AIK
Liverpool Lakers 4–2 Eric City HF
Thursday, January 3, 2041
Chuckio HC 5–1 Liverpool Lakers
Eric City HF 2–1 Vogler City Maple Leafs
Rogerton AIK 4–3 Darmen City Flames
Johnho HC 4–0 HC Cotdelapomais
Tim City Canucks 6–2 Tilden HC
Brady City Darmenians 3–2 Eau Claire Jets IF
Sterling City Senators 3–2 Scott City Oilers
Chippewa Falls Blackhawks 6–1 Brham BK
Altoona IS 4–5 Romanopolis IK
Saturday, January 5, 2041
Altoona IS 1–4 Chuckio HC
Romanopolis IK 4–3 Chippewa Falls Blackhawks
Brham BK 2–3 Sterling City Senators
Scott City Oilers 2–5 Brady City Darmenians
Eau Claire Jets IF 2–2 (3–2 OT) Tim City Canucks
Tilden HC 1–2 Johnho HC
HC Cotdelapomais 3–0 Rogerton AIK
Darmen City Flames 7–1 Eric City HF
Vogler City Maple Leafs 6–0 Liverpool Lakers
Tuesday, January 8, 2041
Chuckio HC 5–1 Vogler City Maple Leafs
Liverpool Lakers 1–3 Darmen City Flames
Eric City HF 7–3 HC Cotdelapomais
Rogerton AIK 5–2 Tilden HC
Johnho HC 3–3 (3–4 OT) Eau Claire Jets IF
Tim City Canucks 7–1 Scott City Oilers
Brady City Darmenians 1–0 Brham BK
Sterling City Senators 3–3 (4–3 OT) Romanopolis IK
Chippewa Falls Blackhawks 3–1 Altoona IS
All*Star Game
Saturday, January 12, 2041
Southern Conference 11–5 Northern Conference
Tuesday, January 15, 2041
Liverpool Lakers 3–3 (3–4 OT) Darmen City Flames
HC Cotdelapomais 1–3 Eau Claire Jets IF
Tim City Canucks 1–4 Tilden HC
Brady City Darmenians 0–1 Chippewa Falls Blackhawks
Chuckio HC 2–4 Eric City HF
Romanopolis IK 3–1 Vogler City Maple Leafs
Johnho HC 4–7 Brham BK
Altoona IS 3–6 Rogerton AIK
Thursday, January 17, 2041
Tilden HC 4–1 Brady City Darmenians
Eau Claire Jets IF 2–3 Tim City Canucks
Darmen City Flames 5–0 HC Cotdelapomais
Scott City Oilers 5–2 Liverpool Lakers
Brham BK 1–3 Altoona IS
Vogler City Maple Leafs 3–1 Johnho HC
Eric City HF 3–3 (4–3 OT) Romanopolis IK
Sterling City Senators 1–6 Chuckio HC
Saturday, January 19, 2041
HC Cotdelapomais 2–4 Scott City Oilers
Tim City Canucks 4–1 Darmen City Flames
Brady City Darmenians 1–4 Eau Claire Jets IF
Chippewa Falls Blackhawks 4–0 Tilden HC
Romanopolis IK 2–2 (2–3 OT) Sterling City Senators
Johnho HC 7–5 Eric City HF
Altoona IS 1–0 Vogler City Maple Leafs
Rogerton AIK 2–1 Brham BK
Wednesday, January 23, 2041
Darmen City Flames 4-2 Barnum Brown Athletic (NTN)
Saturday, January 26, 2041
Eau Claire Jets IF 5–2 Chippewa Falls Blackhawks
Darmen City Flames 4–2 Brady City Darmenians
Scott City Oilers 2–2 (3–2 OT) Tim City Canucks
Liverpool Lakers 4–1 HC Cotdelapomais
Vogler City Maple Leafs 5–4 Rogerton AIK
Eric City HF 4–3 Altoona IS
Sterling City Senators 7–1 Johnho HC
Chuckio HC 4–3 Romanopolis IK
Wednesday, January 30, 2041
Barnum Brown Athletic (NTN) 1-2 Darmen City Flames
Saturday, February 2, 2041
Tim City Canucks 4–2 Liverpool Lakers
Brady City Darmenians 3–1 Scott City Oilers
Chippewa Falls Blackhawks 0–1 Darmen City Flames
Tilden HC 1–3 Eau Claire Jets IF
Johnho HC 4–6 Chuckio HC
Altoona IS 2–0 Sterling City Senators
Rogerton AIK 1–0 Eric City HF
Brham BK 7–2 Vogler City Maple Leafs
Wednesday, February 6, 2041
Darmen City Flames 0-0 Reynea Monsoons (TAE)
Saturday, February 9, 2041
Darmen City Flames 7–0 Tilden HC
Scott City Oilers 5–1 Chippewa Falls Blackhawks
Liverpool Lakers 3–2 Brady City Darmenians
HC Cotdelapomais 2–3 Tim City Canucks
Eric City HF 1–2 Brham BK
Sterling City Senators 0–3 Rogerton AIK
Chuckio HC 5–0 Altoona IS
Romanopolis IK 5–2 Johnho HC
Wednesday, February 13, 2041
Reynea Monsoons (TAE) 3-0 Darmen City Flames
Saturday, February 16, 2041
Brady City Darmenians 10–2 HC Cotdelapomais
Chippewa Falls Blackhawks 2–2 (2–3 OT) Liverpool Lakers
Tilden HC 2–4 Scott City Oilers
Eau Claire Jets IF 0–3 Darmen City Flames
Altoona IS 3–5 Romanopolis IK
Rogerton AIK 2–2 (2–3 OT) Chuckio HC
Brham BK 1–1 (2–1 OT) Sterling City Senators
Vogler City Maple Leafs 5–1 Eric City HF
Saturday, February 23, 2041
Scott City Oilers 4–4 (5–4 OT) Eau Claire Jets IF
Liverpool Lakers 6–3 Tilden HC
HC Cotdelapomais 0–4 Chippewa Falls Blackhawks
Tim City Canucks 4–5 Brady City Darmenians
Sterling City Senators 2–4 Vogler City Maple Leafs
Chuckio HC 4–1 Brham BK
Romanopolis IK 4–0 Rogerton AIK
Johnho HC 3–2 Altoona IS
Saturday, March 2, 2041
Chippewa Falls Blackhawks 4–0 Tim City Canucks
Tilden HC 1–0 HC Cotdelapomais
Eau Claire Jets IF 3–2 Liverpool Lakers
Darmen City Flames 5–1 Scott City Oilers
Rogerton AIK 7–3 Johnho HC
Brham BK 1–2 Romanopolis IK
Vogler City Maple Leafs 3–0 Chuckio HC
Eric City HF 2–0 Sterling City Senators
Tuesday, March 5, 2041
Darmen City Flames 3–1 Liverpool Lakers
Eau Claire Jets IF 4–2 HC Cotdelapomais
Tilden HC 5–5 (5–6 OT) Tim City Canucks
Chippewa Falls Blackhawks 3–3 (3–4 OT) Brady City Darmenians
Eric City HF 0–4 Chuckio HC
Vogler City Maple Leafs 4–3 Romanopolis IK
Brham BK 3–2 Johnho HC
Rogerton AIK 5–0 Altoona IS
Thursday, March 7, 2041
Brady City Darmenians 4–0 Tilden HC
Tim City Canucks 7–2 Eau Claire Jets IF
HC Cotdelapomais 0–2 Darmen City Flames
Liverpool Lakers 3–3 (3–4 OT) Scott City Oilers
Altoona IS 3–3 (3–4 OT) Brham BK
Johnho HC 3–2 Vogler City Maple Leafs
Romanopolis IK 5–4 Eric City HF
Chuckio HC 4–1 Sterling City Senators
Saturday, March 9, 2041
Scott City Oilers 6–2 HC Cotdelapomais
Darmen City Flames 5–4 Tim City Canucks
Eau Claire Jets IF 3–5 Brady City Darmenians
Tilden HC 2–3 Chippewa Falls Blackhawks
Sterling City Senators 1–2 Romanopolis IK
Eric City HF 5–4 Johnho HC
Vogler City Maple Leafs 6–4 Altoona IS
Brham BK 4–2 Rogerton AIK
Saturday, March 16, 2041
Chippewa Falls Blackhawks 2–2 (3–2 OT) Eau Claire Jets IF
Brady City Darmenians 5–2 Darmen City Flames
Tim City Canucks 5–4 Scott City Oilers
HC Cotdelapomais 0–4 Liverpool Lakers
Rogerton AIK 4–2 Vogler City Maple Leafs
Altoona IS 5–3 Eric City HF
Johnho HC 2–2 (2–3 OT) Sterling City Senators
Romanopolis IK 0–2 Chuckio HC
Tuesday, March 19, 2041
Liverpool Lakers 2–1 Tim City Canucks
Scott City Oilers 4–3 Brady City Darmenians
Darmen City Flames 4–4 (5–4 OT) Chippewa Falls Blackhawks
Eau Claire Jets IF 7–1 Tilden HC
Chuckio HC 6–4 Johnho HC
Sterling City Senators 8–1 Altoona IS
Eric City HF 2–0 Rogerton AIK
Vogler City Maple Leafs 2–4 Brham BK
Thursday, March 21, 2041
Tilden HC 2–4 Darmen City Flames
Chippewa Falls Blackhawks 5–5 (5–6 OT) Scott City Oilers
Brady City Darmenians 5–1 Liverpool Lakers
Tim City Canucks 3–1 HC Cotdelapomais
Brham BK 4–5 Eric City HF
Rogerton AIK 4–3 Sterling City Senators
Altoona IS 2–1 Chuckio HC
Johnho HC 2–3 Romanopolis IK
Saturday, March 23, 2041
HC Cotdelapomais 1–3 Brady City Darmenians
Liverpool Lakers 1–0 Chippewa Falls Blackhawks
Scott City Oilers 2–1 Tilden HC
Darmen City Flames 2–2 (3–2 OT) Eau Claire Jets IF
Romanopolis IK 4–0 Altoona IS
Chuckio HC 1–2 Rogerton AIK
Sterling City Senators 1–1 (1–2 OT) Brham BK
Eric City HF 2–2 (3–2 OT) Vogler City Maple Leafs
Tuesday, March 26, 2041
Eau Claire Jets IF 6–0 Scott City Oilers
Tilden HC 3–1 Liverpool Lakers
Chippewa Falls Blackhawks 4–3 HC Cotdelapomais
Brady City Darmenians 2–2 (3–2 OT) Tim City Canucks
Vogler City Maple Leafs 1–0 Sterling City Senators
Brham BK 1–3 Chuckio HC
Rogerton AIK 3–3 (4–3 OT) Romanopolis IK
Altoona IS 0–1 Johnho HC
Thursday, March 28, 2041
Tim City Canucks 1–3 Chippewa Falls Blackhawks
HC Cotdelapomais 4–2 Tilden HC
Liverpool Lakers 1–4 Eau Claire Jets IF
Scott City Oilers 5–2 Darmen City Flames
Johnho HC 3–3 (4–3 OT) Rogerton AIK
Romanopolis IK 4–4 (5–4 OT) Brham BK
Chuckio HC 6–3 Vogler City Maple Leafs
Sterling City Senators 5–2 Eric City HF
Saturday, March 30, 2041
Liverpool Lakers 3–2 Darmen City Flames
HC Cotdelapomais 1–4 Eau Claire Jets IF
Tim City Canucks 3–1 Tilden HC
Brady City Darmenians 3–1 Chippewa Falls Blackhawks
Chuckio HC 2–1 Eric City HF
Romanopolis IK 5–5 (6–5 OT) Vogler City Maple Leafs
Johnho HC 3–4 Brham BK
Altoona IS 1–4 Rogerton AIK
Tuesday, April 2, 2041
Tilden HC 3–1 Brady City Darmenians
Eau Claire Jets IF 2–2 (3–2 OT) Tim City Canucks
Darmen City Flames 3–0 HC Cotdelapomais
Scott City Oilers 5–3 Liverpool Lakers
Brham BK 3–2 Altoona IS
Vogler City Maple Leafs 4–1 Johnho HC
Eric City HF 3–5 Romanopolis IK
Sterling City Senators 3–3 (4–3 OT) Chuckio HC
Thursday, April 4, 2041
HC Cotdelapomais 2–7 Scott City Oilers
Tim City Canucks 3–3 (3–4 OT) Darmen City Flames
Brady City Darmenians 4–0 Eau Claire Jets IF
Chippewa Falls Blackhawks 3–2 Tilden HC
Romanopolis IK 3–2 Sterling City Senators
Johnho HC 3–1 Eric City HF
Altoona IS 0–6 Vogler City Maple Leafs
Rogerton AIK 4–2 Brham BK
Saturday, April 6, 2041
Eau Claire Jets IF 4–0 Chippewa Falls Blackhawks
Darmen City Flames 3–2 Brady City Darmenians
Scott City Oilers 3–2 Tim City Canucks
Liverpool Lakers 5–0 HC Cotdelapomais
Vogler City Maple Leafs 3–4 Rogerton AIK
Eric City HF 3–2 Altoona IS
Sterling City Senators 4–4 (4–5 OT) Johnho HC
Chuckio HC 8–1 Romanopolis IK
Tuesday, April 9, 2041
Tim City Canucks 3–3 (4–3 OT) Liverpool Lakers
Brady City Darmenians 7–4 Scott City Oilers
Chippewa Falls Blackhawks 2–5 Darmen City Flames
Tilden HC 4–2 Eau Claire Jets IF
Johnho HC 5–1 Chuckio HC
Altoona IS 3–4 Sterling City Senators
Rogerton AIK 6–1 Eric City HF
Brham BK 2–1 Vogler City Maple Leafs
Thursday, April 11, 2041
Darmen City Flames 5–1 Tilden HC
Scott City Oilers 6–4 Chippewa Falls Blackhawks
Liverpool Lakers 7–3 Brady City Darmenians
HC Cotdelapomais 2–1 Tim City Canucks
Eric City HF 1–5 Brham BK
Sterling City Senators 3–2 Rogerton AIK
Chuckio HC 9–0 Altoona IS
Romanopolis IK 2–2 (2–3 OT) Johnho HC
Saturday, April 13, 2041
Brady City Darmenians 3–1 HC Cotdelapomais
Chippewa Falls Blackhawks 6–2 Liverpool Lakers
Tilden HC 1–2 Scott City Oilers
Eau Claire Jets IF 2–3 Darmen City Flames
Altoona IS 3–5 Romanopolis IK
Rogerton AIK 0–6 Chuckio HC
Brham BK 4–1 Sterling City Senators
Vogler City Maple Leafs 4–2 Eric City HF
Tuesday, April 16, 2041
Scott City Oilers 5–7 Eau Claire Jets IF
Liverpool Lakers 3–2 Tilden HC
HC Cotdelapomais 2–2 (2–3 OT) Chippewa Falls Blackhawks
Tim City Canucks 2–5 Brady City Darmenians
Sterling City Senators 3–3 (3–4 OT) Vogler City Maple Leafs
Chuckio HC 1–0 Brham BK
Romanopolis IK 5–1 Rogerton AIK
Johnho HC 1–3 Altoona IS
Thursday, April 18, 2041
Chippewa Falls Blackhawks 3–1 Tim City Canucks
Tilden HC 7–2 HC Cotdelapomais
Eau Claire Jets IF 3–3 (4–3 OT) Liverpool Lakers
Darmen City Flames 2–3 Scott City Oilers
Rogerton AIK 3–2 Johnho HC
Brham BK 4–5 Romanopolis IK
Vogler City Maple Leafs 0–1 Chuckio HC
Eric City HF 5–3 Sterling City Senators
Saturday, April 20, 2041
Darmen City Flames 5–2 Liverpool Lakers
Eau Claire Jets IF 8–1 HC Cotdelapomais
Tilden HC 2–6 Tim City Canucks
Chippewa Falls Blackhawks 3–0 Brady City Darmenians
Eric City HF 2–4 Chuckio HC
Vogler City Maple Leafs 2–1 Romanopolis IK
Brham BK 5–0 Johnho HC
Rogerton AIK 9–4 Altoona IS
Tuesday, April 23, 2041
Brady City Darmenians 5–4 Tilden HC
Tim City Canucks 5–1 Eau Claire Jets IF
HC Cotdelapomais 0–4 Darmen City Flames
Liverpool Lakers 4–4 (4–5 OT) Scott City Oilers
Altoona IS 3–1 Brham BK
Johnho HC 2–2 (3–2 OT) Vogler City Maple Leafs
Romanopolis IK 2–2 (3–2 OT) Eric City HF
Chuckio HC 2–1 Sterling City Senators
Thursday, April 25, 2041
Scott City Oilers 4–1 HC Cotdelapomais
Darmen City Flames 4–1 Tim City Canucks
Eau Claire Jets IF 3–2 Brady City Darmenians
Tilden HC 1–1 (2–1 OT) Chippewa Falls Blackhawks
Sterling City Senators 5–2 Romanopolis IK
Eric City HF 0–1 Johnho HC
Vogler City Maple Leafs 4–1 Altoona IS
Brham BK 1–1 (1–2 OT) Rogerton AIK
Saturday, April 27, 2041
Chippewa Falls Blackhawks 2–5 Eau Claire Jets IF
Brady City Darmenians 5–3 Darmen City Flames
Tim City Canucks 2–2 (3–2 OT) Scott City Oilers
HC Cotdelapomais 0–0 (0–1 OT) Liverpool Lakers
Rogerton AIK 1–1 (2–1 OT) Vogler City Maple Leafs
Altoona IS 3–2 Eric City HF
Johnho HC 1–1 (2–1 OT) Sterling City Senators
Romanopolis IK 2–3 Chuckio HC
Tuesday, April 30, 2041
Liverpool Lakers 4–0 Tim City Canucks
Scott City Oilers 1–3 Brady City Darmenians
Darmen City Flames 4–1 Chippewa Falls Blackhawks
Eau Claire Jets IF 3–1 Tilden HC
Chuckio HC 2–1 Johnho HC
Sterling City Senators 3–2 Altoona IS
Eric City HF 2–1 Rogerton AIK
Vogler City Maple Leafs 3–4 Brham BK
Thursday, May 2, 2041
Tilden HC 1–2 Darmen City Flames
Chippewa Falls Blackhawks 2–3 Scott City Oilers
Brady City Darmenians 4–3 Liverpool Lakers
Tim City Canucks 3–3 (4–3 OT) HC Cotdelapomais
Brham BK 3–2 Eric City HF
Rogerton AIK 5–1 Sterling City Senators
Altoona IS 3–3 (4–3 OT) Chuckio HC
Johnho HC 1–3 Romanopolis IK
Saturday, May 4, 2041
HC Cotdelapomais 0–1 Brady City Darmenians
Liverpool Lakers 0–1 Chippewa Falls Blackhawks
Scott City Oilers 1–0 Tilden HC
Darmen City Flames 7–4 Eau Claire Jets IF
Romanopolis IK 3–2 Altoona IS
Chuckio HC 4–2 Rogerton AIK
Sterling City Senators 3–2 Brham BK
Eric City HF 1–2 Vogler City Maple Leafs
Tuesday, May 7, 2041
Eau Claire Jets IF 4–1 Scott City Oilers
Tilden HC 4–2 Liverpool Lakers
Chippewa Falls Blackhawks 5–2 HC Cotdelapomais
Brady City Darmenians 4–3 Tim City Canucks
Vogler City Maple Leafs 4–1 Sterling City Senators
Brham BK 3–1 Chuckio HC
Rogerton AIK 2–0 Romanopolis IK
Altoona IS 4–6 Johnho HC
Thursday, May 9, 2041
Tim City Canucks 2–1 Chippewa Falls Blackhawks
HC Cotdelapomais 4–1 Tilden HC
Liverpool Lakers 0–4 Eau Claire Jets IF
Scott City Oilers 2–5 Darmen City Flames
Johnho HC 1–4 Rogerton AIK
Romanopolis IK 5–1 Brham BK
Chuckio HC 3–2 Vogler City Maple Leafs
Sterling City Senators 3–1 Eric City HF
Northern Conference Pld W L GF GA GD Pts
1 Darmen City Flames 66 49 17 244 134 +110 98
2 Eau Claire Jets IF 66 45 21 213 150 +63 90
3 Brady City Darmenians 66 43 23 211 158 +53 86
4 Scott City Oilers 66 38 28 219 198 +21 76
5 Chippewa Falls Blackhawks 66 34 32 179 182 −3 68
6 Tim City Canucks 66 31 35 192 191 +1 62
7 Liverpool Lakers 66 22 44 157 196 −39 44
8 Tilden HC 66 20 46 154 224 −70 40
9 HC Cotdelapomais 66 9 57 102 262 −160 18
Southern Conference Pld W L GF GA GD Pts
1 Chuckio HC 66 48 18 236 130 +106 96
2 Rogerton AIK 66 41 25 193 155 +38 82
3 Romanopolis IK 66 41 25 218 181 +37 82
4 Brham BK 66 37 29 190 167 +23 74
5 Sterling City Senators 66 35 31 184 173 +11 70
6 Vogler City Maple Leafs 66 34 32 202 179 +23 68
7 Johnho HC 66 24 42 168 218 −50 48
8 Altoona IS 66 22 44 165 239 −74 44
9 Eric City HF 66 21 45 148 238 −90 42
Playoffs
Tuesday, May 14, 2041
Conference Championships Game 1
Darmen City Flames 0–3 Eau Claire Jets IF
Chuckio HC 3–1 Rogerton AIK
Thursday, May 16, 2041
Conference Championships Game 2
Darmen City Flames 1–1 (2–1 OT) Eau Claire Jets IF
Chuckio HC 3–1 Rogerton AIK
Saturday, May 18, 2041
Conference Championships Game 3
Eau Claire Jets IF 1–3 Darmen City Flames
Rogerton AIK 7–5 Chuckio HC
Tuesday, May 21, 2041
Conference Championships Game 4
Eau Claire Jets IF 3–1 Darmen City Flames
Rogerton AIK 5–4 Chuckio HC
Thursday, May 23, 2041
Conference Championships Game 5
Darmen City Flames 2–2 (2–3 OT) Eau Claire Jets IF
Chuckio HC 3–2 Rogerton AIK
Saturday, May 25, 2041
Conference Championships Game 6
Eau Claire Jets IF 3–1 Darmen City Flames
Rogerton AIK 1–4 Chuckio HC
Eau Claire Jets IF win series, 4-2
Chuckio HC win series, 4-2
Thursday, May 30, 2041
Lyons Cup Game 1
Eau Claire Jets IF 4–3 Chuckio HC
Saturday, June 1, 2041
Lyons Cup Game 2
Eau Claire Jets IF 4–3 Chuckio HC
Tuesday, June 4, 2041
Lyons Cup Game 3
Chuckio HC 4–2 Eau Claire Jets IF
Thursday, June 6, 2041
Lyons Cup Game 4
Chuckio HC 5–3 Eau Claire Jets IF
Saturday, June 8, 2041
Lyons Cup Game 5
Eau Claire Jets IF 2–1 Chuckio HC
Tuesday, June 11, 2041
Lyons Cup Game 6
Chuckio HC 3–3 (4–3 OT) Eau Claire Jets IF
Thursday, June 13, 2041
Lyons Cup Game 7
Eau Claire Jets IF 4–4 Chuckio HC (5–4 OT)
Eau Claire Jets IF win series, 4-3
Darmen (DAR) Qualifiers for HCL 11
Eau Claire Jets IF (DAR)
Chuckio HC (DAR)
Darmen City Flames (DAR)
Rogerton AIK (DAR)