Group Stage
Group A Pld W D L GF GA GD Pts
1 Menomonie United 6 4 2 0 11 4 +7 14 — 4–1 2–1 0–0
2 Earo United 6 3 0 3 10 8 +2 9 0–2 — 0–1 3–0
3 FC Aissurop 6 2 2 2 11 8 +3 8 2–2 1–4 — 6–0
4 PFC Lokomotiv Sofia 6 0 2 4 0 12 −12 2 0–1 0–2 0–0 —
Group B Pld W D L GF GA GD Pts
1 Earo FC 6 5 1 0 11 2 +9 16 — 1–0 4–0 3–1
2 Tanamera FC 6 4 0 2 9 3 +6 12 1–2 — 1–0 3–0
3 State Shentarong 6 2 1 3 8 9 −1 7 0–0 0–2 — 5–2
4 1899 Stille Strand 6 0 0 6 3 17 −14 0 0–1 0–2 0–3 —
Group C Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanamera Wanderers 6 3 3 0 11 3 +8 12 — 1–1 0–0 1–0
2 Bishops 6 3 3 0 10 4 +6 12 2–2 — 3–0 0–0
3 SC Aissurop 6 2 1 3 8 8 0 7 0–2 1–2 — 3–0
4 County SC 6 0 1 5 1 15 −14 1 0–5 0–2 1–4 —
Group D Pld W D L GF GA GD Pts
1 Cowapobia 6 5 1 0 10 2 +8 16 — 2–1 1–1 1–0
2 Heart of Earo 6 4 0 2 12 5 +7 12 0–2 — 2–0 3–0
3 Aissurop SV 6 2 1 3 8 12 −4 7 0–3 0–4 — 2–1
4 Damascus GC 6 0 0 6 3 14 −11 0 0–1 1–2 1–5 —
Group E Pld W D L GF GA GD Pts
1 CT Naitpyge 6 6 0 0 15 2 +13 18 — 1–0 2–0 4–1
2 AS Tanamera 6 4 0 2 11 5 +6 12 0–3 — 3–0 2–0
3 Vale of Leven FC 6 1 0 5 2 11 −9 3 1–2 0–3 — 0–1
4 Army SC 6 1 0 5 3 13 −10 3 0–3 1–3 0–1 —
Group F Pld W D L GF GA GD Pts
1 St. Paul 6 5 1 0 14 2 +12 16 — 2–1 1–0 5–0
2 VV Concordia 6 3 1 2 9 6 +3 10 0–2 — 1–1 3–1
3 Union Rosa Wald 6 2 1 3 6 9 −3 7 0–3 0–3 — 3–0
4 PFC Slavia Sofia 6 0 1 5 3 15 −12 1 1–1 0–1 1–2 —
Group G Pld W D L GF GA GD Pts
1 Eau Claire United 6 3 2 1 11 5 +6 11 — 3–0 2–0 2–0
2 Old Carthusians FC 6 3 2 1 8 8 0 11 2–2 — 2–1 2–1
3 Tempala Athletic 6 3 0 3 11 5 +6 9 1–0 0–1 — 5–0
4 House of the Rising Sun 6 0 2 4 4 16 −12 2 2–2 1–1 0–4 —
Group H Pld W D L GF GA GD Pts
1 Preston North End FC 6 4 2 0 9 3 +6 14 — 1–0 0–0 3–2
2 Scott City University 6 3 1 2 5 4 +1 10 1–1 — 2–1 1–0
3 FK Tanamera 6 2 2 2 3 4 −1 8 0–2 1–0 — 1–0
4 East Forden 6 0 1 5 2 8 −6 1 0–2 0–1 0–0 —
Round of Sixteen
DAR Menomonie United 7-0 Old Carthusians FC SPO 4-0 3-0
ERO Earo FC 5-1 Scott City University DAR 2-0 3-1
TAN Tanamera Wanderers 2-0 VV Concordia SPO 1-0 1-0
NAI Cowapobia 1-2 AS Tanamera TAN 0-2 1-0
NAI CT Naitpyge 4-2 Heart of Earo ERO 1-1 3-1
HFC St. Paul 4-4 a Tanamera FC TAN 3-2 1-2
DAR Eau Claire United 0-4 Bishops HFC 0-3 0-1
SPO Preston North End FC 4-1 Earo United ERO 3-1 1-0
Quarterfinals
DAR Menomonie United 6-1 AS Tanamera TAN 3-1 3-0
ERO Earo FC 3-1 Tanamera FC TAN 1-0 2-1
TAN Tanamera Wanderers 0-2 Bishops HFC 0-2 0-0
NAI CT Naitpyge 2-1 Preston North End FC SPO 0-1 2-0
Semifinals
DAR Menomonie United 3-3 a Bishops HFC 3-1 0-2
ERO Earo FC 0-3 CT Naitpyge NAI 0-1 0-2
Final
@ Thomas Stadium, Scott City
NAI CT Naitpyge 0–2 Bishops HFC
Qualification Round
FRE Army SC 3-1 Ballspielverein Aissurop AIS 2-1 1-0
Group Stage
Group A Pld W D L GF GA GD Pts
1 Tanamera Wanderers 6 4 1 1 10 5 +5 13 — 0–2 2–1 3–0
2 CT Naitpyge 6 3 2 1 9 3 +6 11 1–1 — 0–0 3–0
3 Old Carthusians FC 6 3 1 2 8 5 +3 10 0–2 2–1 — 4–0
4 Army SC 6 0 0 6 1 15 −14 0 1–2 0–2 0–1 —
Group B Pld W D L GF GA GD Pts
1 St. Paul 6 4 1 1 15 4 +11 13 — 6–1 1–0 3–0
2 Heart of Earo 6 4 1 1 8 7 +1 13 1–0 — 3–0 2–1
3 Augusta 6 1 2 3 7 6 +1 5 1–1 0–1 — 6–0
4 East Forden 6 0 2 4 2 15 −13 2 1–4 0–0 0–0 —
Semifinals
TAN Tanamera Wanderers 3-4 Heart of Earo ERO 2-2 1-2
HFC St. Paul 1-1 a CT Naitpyge NAI 1-1 0-0
Final
@ Borg El Beat, Scott City
NAI CT Naitpyge 1–2 Heart of Earo ERO