GROUP STAGE
Group A Pld W D L PF PA PD Pts
1 Tim City AC 6 5 0 1 120 43 +77 20 — 16–14 25–0 30–3
2 Dwile Jerseys 6 3 1 2 97 51 +46 14 7–5 — 7–18 6–6
3 Freeport Ancalites 6 3 0 3 47 74 −27 12 3–16 6–23 — 14–0
4 R.K. Hsluuchya 6 0 1 5 28 124 −96 2 16–28 0–40 3–6 —
Group B Pld W D L PF PA PD Pts
1 Burgunden Brawlers 6 5 0 1 121 37 +84 20 — 7–0 30–19 13–0
2 Kiel Harriers RFC 6 4 0 2 71 44 +27 16 11–3 — 6–16 10–5
3 Muskula'dheen Mosquitos 6 3 0 3 92 79 +13 12 7–23 6–10 — 22–0
4 Portmore Wanderers 6 0 0 6 22 146 −124 0 0–45 7–34 10–22 —
Group C Pld W D L PF PA PD Pts
1 JK Memorial Squad 6 5 0 1 104 20 +84 20 — 3–10 17–0 21–7
2 Ballyfeeaknock 6 4 0 2 61 51 +10 16 0–14 — 6–3 17–10
3 Jalakra Jaguars 6 3 0 3 35 55 −20 12 3–23 14–3 — 10–6
4 Riverside Sharks 6 0 0 6 30 104 −74 0 0–26 7–25 0–5 —
Group D Pld W D L PF PA PD Pts
1 Muskulchi'tirhia Sparrowhawks 6 6 0 0 96 20 +76 24 — 9–7 24–7 16–0
2 Cassiopeia 6 3 0 3 45 42 +3 12 0–10 — 11–3 18–7
3 Some Village Wanderers 6 3 0 3 40 48 −8 12 0–13 7–0 — 8–0
4 Bengtsmark Braves 6 0 0 6 19 90 −71 0 6–24 6–9 0–15 —
Group E Pld W D L PF PA PD Pts
1 Scott City AC 6 6 0 0 115 26 +89 24 — 10–5 17–0 13–0
2 Bugny Barbarians 6 4 0 2 54 59 −5 16 3–26 — 10–6 7–3
3 Islanders 6 2 0 4 41 77 −36 8 15–32 7–9 — 6–3
4 Tikhovesi RK 6 0 0 6 22 70 −48 0 3–17 7–20 6–7 —
Group F Pld W D L PF PA PD Pts
1 Vulpecula 6 5 1 0 101 17 +84 22 — 15–6 21–3 34–5
2 Ryne RFC 6 3 0 3 61 62 −1 12 0–6 — 5–18 22–13
3 Ludenthal Wolves 6 2 0 4 58 73 −15 8 0–22 3–15 — 25–0
4 Whilliumiborough 6 1 1 4 38 106 −68 6 3–3 7–13 10–9 —
Group G Pld W D L PF PA PD Pts
1 Citizens RFC 6 5 0 1 78 22 +56 20 — 0–7 13–0 22–0
2 Lyra 6 4 0 2 81 72 +9 16 15–20 — 9–24 13–3
3 Colesham City Blues 6 2 1 3 70 65 +5 10 0–14 15–26 — 28–0
4 Leicester Square Falcons 6 0 1 5 16 86 −70 2 0–9 10–11 3–3 —
Group H Pld W D L PF PA PD Pts
1 Northbrook Harlequins 6 5 0 1 83 24 +59 20 — 10–3 25–0 12–0
2 Vesselle RFC 6 5 0 1 57 38 +19 20 7–3 — 14–7 14–12
3 Fram Kallsmudden 6 2 0 4 57 89 −32 8 7–12 3–6 — 17–12
4 Carrubonieta Il Gueti 6 0 0 6 54 100 −46 0 7–21 3–13 20–23 —
Round of Sixteen Draw
Burgunden Brawlers (NEG) vs Ballyfeeaknock (TYL)
Tim City AC (DAR) vs Cassiopeia (KOR)
Vulpecula (KOR) vs Kiel Harriers RFC (PIS)
Northbrook Harlequins (PIS) vs Lyra (KOR)
Citizens RFC (PIS) vs Ryne RFC (SGT)
Muskulchi'tirhia Sparrowhawks (TGC) vs Bugny Barbarians (SAU)
Scott City AC (DAR) vs Dwile Jerseys (APX)
JK Memorial Squad (APX) vs Vesselle RFC (HTJ)