Advertisement
by TJUN-ia » Tue Aug 04, 2020 10:34 am
by Ancharmunn » Tue Aug 04, 2020 2:27 pm
by Ko-oren » Tue Aug 04, 2020 2:43 pm
by Logria » Tue Aug 04, 2020 3:01 pm
by Hannasea » Wed Aug 05, 2020 4:07 am
by Elejamie » Wed Aug 05, 2020 6:18 am
by Trolleborg » Wed Aug 05, 2020 6:34 am
by Copper Cuprum » Wed Aug 05, 2020 6:40 am
Group A Pld W D L PF PA PD Pts
1 Copper Cuprum 6 5 0 1 96 37 +59 10 Qualified for knockout stage
2 Logria 6 4 0 2 96 54 +42 8 Qualified for knockout stage
3 Terre Septentrionale 6 3 0 3 70 81 −11 6
4 Jeckland 6 0 0 6 21 111 −90 0
Group B Pld W D L PF PA PD Pts
1 Hutanjia 6 6 0 0 99 15 +84 12 Qualified for knockout stage
2 Sandwichs 6 3 1 2 43 48 −5 7 Qualified for knockout stage
3 HUElavia 6 2 1 3 57 64 −7 5
4 Quebecois Acadiana 6 0 0 6 19 91 −72 0
Group C Pld W D L PF PA PD Pts
1 TJUN-ia 6 6 0 0 75 22 +53 12 Qualified for knockout stage
2 West Phoenicia 6 3 0 3 55 63 −8 6 Qualified for knockout stage
3 Kayangan 6 2 0 4 38 53 −15 4
4 The Jovannic 6 1 0 5 57 87 −30 2
Group D Pld W D L PF PA PD Pts
1 Neu Engollon 6 5 0 1 105 38 +67 10 Qualified for knockout stage
2 Placely Placington 6 5 0 1 111 54 +57 10 Qualified for knockout stage
3 Kingdom of Great Britain 6 1 1 4 23 89 −66 3
4 Mathuvan Union 6 0 1 5 22 80 −58 1
Group E Pld W D L PF PA PD Pts
1 Ko-oren 6 5 0 1 57 6 +51 10 Qualified for knockout stage
2 Lovisa 6 4 0 2 103 44 +59 8 Qualified for knockout stage
3 New Lunenburg 6 2 0 4 20 71 −51 4
4 The Fair Republic 6 1 0 5 16 75 −59 2
Group F Pld W D L PF PA PD Pts
1 Elejamie 6 6 0 0 103 27 +76 12 Qualified for knockout stage
2 Ancharmunn 6 3 0 3 83 74 +9 6 Qualified for knockout stage
3 Hannasea 6 3 0 3 72 84 −12 6
4 Northwest Kalactin 6 0 0 6 35 108 −73 0
Group G Pld W D L PF PA PD Pts
1 Trolleborg 6 5 0 1 55 7 +48 10 Qualified for knockout stage
2 Natanians and Nosts 6 4 0 2 72 73 −1 8 Qualified for knockout stage
3 Darmen 6 3 0 3 107 74 +33 6
4 Megistos 6 0 0 6 23 103 −80 0
Group H Pld W D L PF PA PD Pts
1 Abanhfleft 6 6 0 0 157 63 +94 12 Qualified for knockout stage
2 Bostopia 6 3 0 3 99 89 +10 6 Qualified for knockout stage
3 Staypuftonia 6 3 0 3 62 83 −21 6
4 Croblade 6 0 0 6 33 116 −83 0
by Copper Cuprum » Wed Aug 05, 2020 7:49 am
by Ancharmunn » Wed Aug 05, 2020 10:46 am
by Ko-oren » Wed Aug 05, 2020 1:26 pm
by Bostopia » Thu Aug 06, 2020 3:49 am
by TJUN-ia » Thu Aug 06, 2020 5:21 am
by Logria » Thu Aug 06, 2020 2:34 pm
by Trolleborg » Fri Aug 07, 2020 4:21 am
by Elejamie » Fri Aug 07, 2020 5:46 am
Jason Saunders, the only point-
scorer in what was otherwise a
dull and blustery game against
Northwest Kalactin.
Vítor Daniel Magalhães da Luz, aka Vítinho, proved to the
world that he was still able to live up to his O Guarda-
Costas nickname in the match against Ancharmunn.
by Copper Cuprum » Fri Aug 07, 2020 6:34 am
by TJUN-ia » Sat Aug 08, 2020 7:58 am
by Bostopia » Sat Aug 08, 2020 3:09 pm
by Placely Placington » Sat Aug 08, 2020 4:00 pm
by Abanhfleft » Sun Aug 09, 2020 2:23 am
Abanhfleft (8)
Try: Alfaro 57' m
Tan 81' m
Con: Akiyama (0/2)
Natanians and Nosts (4)
Try: Ion Numa North 29' m
Con: João Mihai Ionescu (0/1)
by Ancharmunn » Sun Aug 09, 2020 6:03 am
by Copper Cuprum » Sun Aug 09, 2020 6:42 am
by TJUN-ia » Sun Aug 09, 2020 7:55 am
by Neu Engollon » Sun Aug 09, 2020 12:54 pm
Advertisement
Users browsing this forum: No registered users
Advertisement