Group 1
Frenline Delpha 83–114 Ethane
Banija 86–55 Mithea III
Filindostan 88–68 Zombie Nations
Group 1 Pld W L PF PA PD Pts
1 Ethane 4 4 0 368 272 +96 12
2 Frenline Delpha 4 3 1 338 312 +26 9
3 Filindostan 4 2 2 316 309 +7 6
4 Banija 4 2 2 305 308 −3 6
5 Zombie Nations 4 1 3 270 301 −31 3
6 Mithea III 4 0 4 248 343 −95 0
Group 2
United States Of Devonta 82–66 Grenopia
Ceni 84–59 Islana Lunigo
Royal Kingdom Of Quebec 100–90 Velstrania
Group 2 Pld W L PF PA PD Pts
1 Ceni 4 4 0 327 247 +80 12
2 United States Of Devonta 4 3 1 314 280 +34 9
3 Royal Kingdom Of Quebec 4 2 2 327 334 −7 6
4 Velstrania 4 1 3 304 324 −20 3
5 Grenopia 4 1 3 287 326 −39 3
6 Islana Lunigo 4 1 3 251 299 −48 3
Group 3
Azadeshia 66–66 Abanhfleft (75–77 OT)
Platerdam 79–75 Indusse
Kita-Hinode 91–62 Chromatika
Group 3 Pld W L PF PA PD Pts
1 Abanhfleft 4 4 0 347 276 +71 12
2 Platerdam 4 3 1 282 303 −21 9
3 Azadeshia 4 2 2 324 278 +46 6
4 Kita-Hinode 4 2 2 331 316 +15 6
5 Chromatika 4 1 3 274 321 −47 3
6 Indusse 4 0 4 262 326 −64 0
Group 4
The Andromeda Archipelago 57–62 Valanora
Spaam 85–63 Maryloupe
Equestrian States 64–67 New Danican
Group 4 Pld W L PF PA PD Pts
1 Spaam 4 4 0 349 266 +83 12
2 Valanora 4 4 0 308 259 +49 12
3 New Danican 4 2 2 294 334 −40 6
4 The Andromeda Archipelago 4 1 3 294 291 +3 3
5 Equestrian States 4 1 3 298 307 −9 3
6 Maryloupe 4 0 4 259 345 −86 0
Group 5
Eshan 90–66 Northwest kalactin
Cosumar 71–60 Saint Kanye
West Phoenicia 78–54 Juvencus
Group 5 Pld W L PF PA PD Pts
1 Cosumar 4 4 0 297 272 +25 12
2 West Phoenicia 4 3 1 329 257 +72 9
3 Saint Kanye 4 3 1 318 265 +53 9
4 Eshan 4 1 3 298 330 −32 3
5 Northwest kalactin 4 1 3 282 320 −38 3
6 Juvencus 4 0 4 226 306 −80 0
Group 6
Hispania y Filipinas 57–78 Vangaziland
Mufsana 59–62 Alpine Union
Tropicorp 62–83 Free Republics
Group 6 Pld W L PF PA PD Pts
1 Vangaziland 4 4 0 333 261 +72 12
2 Free Republics 4 2 2 300 260 +40 6
3 Hispania y Filipinas 4 2 2 302 308 −6 6
4 Alpine Union 4 2 2 276 288 −12 6
5 Tropicorp 4 2 2 306 328 −22 6
6 Mufsana 4 0 4 255 327 −72 0
Group 7
Calponia 91–71 Aggrey-Fynn Land
Malachi Griffo 64–72 Drawkland
Natanians and Nosts 81–90 Tobiasia
Group 7 Pld W L PF PA PD Pts
1 Drawkland 4 4 0 361 255 +106 12
2 Natanians and Nosts 4 3 1 338 274 +64 9
3 Tobiasia 4 3 1 306 331 −25 9
4 Calponia 4 2 2 284 315 −31 6
5 Malachi Griffo 4 0 4 259 306 −47 0
6 Aggrey-Fynn Land 4 0 4 296 363 −67 0
Group 8
Pridnestrovia 61–84 Dunnes
Qasden 88–60 Lata Eden
Bjornoya Islands 64–88 Newmanistan
Group 8 Pld W L PF PA PD Pts
1 Newmanistan 4 3 1 342 248 +94 9
2 Qasden 4 3 1 313 278 +35 9
3 Dunnes 4 2 2 291 264 +27 6
4 Pridnestrovia 4 2 2 285 290 −5 6
5 Bjornoya Islands 4 1 3 276 332 −56 3
6 Lata Eden 4 1 3 246 341 −95 3