The Sixty-Fifth Champions’ Cup
Eighth-Finals
(EUR) Ulsa 1–3 Dí Maozöxê (FFD) 1–0 0–3
(NPH) Brookford Otters 1–3 Sonoma Center Panthers (COM) 0–2 1–1
(FFD) Mâ Âlâmëómë 2–4 1830 Cathair FC (AUD) 1–2 1–2
(PAS) Baskita FC 2–4 Starling (NPH) 0–1 2–3
(TAE) Fadrön Flight 2–6 Raynor City United (VAL) 1–3 1–3
(NFX) SC Oceanside a 5–5 FC Jansberg (SEM) 2–1 3–4
(EUR) Directus 1–2 Bassabook Old Boys (ZWZ) 1–0 0–2
(VIL) Turoki Tide 1–3 Hastmead Diamante (OSR) 0–2 1–1
Quarter-final draw
1830 Cathair FC (AUD)–Raynor City United (VAL)
Dí Maozöxê (FFD)–Starling (NPH)
Hastmead Diamante (OSR)–SC Oceanside (NFX)
Sonoma Center Panthers (COM)–Bassabook Old Boys (ZWZ)
The Sixty-Second Globe Cup
Sixteenth- & Eighth-Finals
Sixteenth-finals
(SJG) Liberty Rodríguez 4–5 Vermillion Rage (NPH) 3–2 1–3
(JSY) Griffin Zebras 1–5 Tanrısal (PAS) 0–2 1–3
(MRT) Blades ex Magnaeus 0–1 Spartangrad (EUR) 0–0 0–1
(FFD) Avenida Principal 4–2 Alianza FC (SJG) 3–2 1–0
(VLD) AS Bezieres 2–6 AC Izotz Zubia (AUD) 2–5 0–1
(LGL) International of Tyrellia 2–2 a Cassandra City (COS) 1–2 1–0
(MRT) Century Mertagne 2–4 Northern Union (BRE) 2–3 0–1
(STB) Iskara Daii 3–3 a CD FAS (SJG) 1–3 2–0
(MRT) Fligsive FC 5–2 Carter FC (JSY) 3–2 2–0
(VLD) Deportivo Junín 5–2 Cednia Beach AFC (TUR) 4–2 1–0
(VAL) Mar Sara FC 2–3 Matthew Rangers (USI) 1–0 1–3
(COM) Flanders FC 2–3 Matthew Senators (USI) 1–1 1–2 (aet)
(BRE) Kingsgrove 8–6 Excelsior Slogda (ZWZ) 6–5 2–1
(COS) Eastweald 5–1 Turín FC (SJG) 3–0 2–1
(AUD) Cazadores Cathair 5–3 Namiri Independent (ZWZ) 2–2 3–1
(TAE) Sleepy Hollow 1–4 St John’s Arsenal (QUE) 0–1 1–3
Eighth-finals
(AUD) AC Izotz Zubia 1–2 Matthew Senators (USI) 1–0 0–2
(QUE) St John’s Arsenal 2–5 Cassandra City (COS) 1–2 1–3
(PAS) Tanrısal 1–4 CD FAS (SJG) 0–2 1–2
(COS) Eastweald a 4–4 Spartangrad (EUR) 2–0 2–4
(BRE) Northern Union a 2–2 Vermillion Rage (NPH) 0–0 2–2
(BRE) Kingsgrove 1–2 Matthew Rangers (USI) 0–1 1–1
(VLD) Deportivo Junín 2–4 Fligsive FC (MRT) 2–2 0–2
(FFD) Avenida Principal a 3–3 Cazadores Cathair (AUD) 0–1 3–2
Quarter-final draw
CD FAS (SJG)–Fligsive FC (MRT)
Matthew Rangers (USI)–Eastweald (COS)
Matthew Senators (USI)–Cassandra City (COS)
Avenida Principal (FFD)–Northern Union (BRE)
The Sixty-Second Series B Champions’ Cup
Eighth-Finals
(EUR) AFC Mayville 0–1 Kionao Locals (TUR) 0–0 0–1 (aet)
(DAI) Marvel Team 7–6 Oljestaden IF (AUD) 2–3 5–3
(FFD) Ausharmuj Marusi 4–3 Silexhera FC (AUD) 3–0 1–3
(COS) Treftadaeth Alliance 5–2 Sparta Navel (WRL) 3–0 2–2
(CEN) Argi Sangüesa 8–1 Arrowsmith (EUR) 4–1 4–0
(OSR) Muirford Athletic 3–4 SC Troubalose (PAS) 1–2 2–2 (aet)
(KRY) Beckton Supermarine 5–2 Atlético Las Vueltas (SJG) 2–2 3–0
(PAS) Paulinthal FC 1–2 KQ Sirto (COM) 1–1 0–1
Quarter-final draw
Treftadaeth Alliance (COS)–Beckton Supermarine (KRY)
Argi Sangüesa (CEN)–SC Troubalose (PAS)
KQ Sirto (COM)–Ausharmuj Marusi (FFD)
Kionao Locals (TUR)–Marvel Team (DAI)
The Seventeenth Youth Cup
Play-Off Round & Eighth-Finals
Play-off round
(SJG) CD FAS 5–2 Yuba United (COM)
(WRL) Sparta Navel 0–1 Raynor City United (VAL)
(COM) Chorion Bluffs Knights 0–1 1830 Cathair FC (AUD)
(USI) Ajéan Athletique 1–3 Fadrön Flight (TAE)
(JSY) Carter FC 2–2 p Spartangrad (EUR) (4–5 pen)
(MHR) Wyhnhardt Blues 1–2 Ibini FC (VAL)
(KRN) Belle-Isle-en-Mer 1–3 Rozelle (BRE)
(CEN) University of New Oxford 1–1 p Mâ Âlâmëómë (FFD) (4–5 pen)
Eighth-finals
(EUR) Spartangrad p 0–0 Vermillion Rage (NPH) (4–3 pen)
(BRE) Rozelle 0–1 Blades ex Magnaeus (MRT)
(VAL) Raynor City United 1–2 Deportivo Junín (VLD)
(MRT) Century Mertagne 1–1 p 1830 Cathair FC (AUD) (3–4 pen)
(SJG) CD FAS 1–2 Dí Maozöxê (FFD)
(PAS) Baskita FC 2–1 Mâ Âlâmëómë (FFD)
(NPH) Starling 2–0 Ibini FC (VAL)
(BRE) Northern Union 2–1 Fadrön Flight (TAE)
Quarter-final draw
The teams drawn on the left will play at home.
Baskita FC (PAS)–Northern Union (BRE)
Dí Maozöxê (FFD)–Blades ex Magnaeus (MRT)
Spartangrad (EUR)–1830 Cathair FC (AUD)
Deportivo Junín (VLD)–Starling (NPH)