Section 1
Hildebrant Weisgerber (1) (RCN) 6 6
Wen Si Ye (DOT) 2 0
Carles Puig (AQL) 4 1
Austin McDanielson (16) (TJU) 6 6
Petra Mačinković (11) (SRE) 6 6
Timaeus Andersson (PUG) 3 4
Vilim Gulić (DOT) 6 6
Igor Matković (8) (SRE) 2 4
Section 2
Marisa Maradona (4) (CEN) 1 1
Kirigundi Padurjili (PCU) 6 6
Andy Amada (CEN) 6 4 6
Derby Cuellar (14) (UAD) 2 6 3
Carmichael Brown (12) (ETM) 6 3 5
Duwanisarga Yajamaja (PCU) 4 6 7
Shinji Makauchi (TJU) 6 3
Komang Agus Artawan (6) (PCU) 7 6
Section 3
Felipe de la Rosa (2) (TJU) 6 5 7
Mary Manza (ILD) 2 7 5
Hakim Kalah-Mustafa (TJU) 3 3
Tristan Delisle (15) (RCN) 6 6
Marcus Hathwar (10) (ETM) 6 7
Cornelis Zapfe (PUG) 4 5
Bruno Radmar (ACS) 6 6 4
Kika Dovan (5) (CEN) 7 3 6
Section 4
Leonora Gaditas (3) (ACS) 6 6
Sibylla Naess (PUG) 2 1
Dora Klemenčić (SRE) 6 6
Sílvia García (13) (AQL) 2 1
Thibaut Berthelot (9) (RCN) 6 6
Silas Ballegas (GCZ) 4 2
Teagan Cantrell (UAD) 2 5
Maria Sophia Lubis (7) (PCU) 6 7
Electrum International - Doubles - First Round
Section 1
Sandra Mae/Wen Si Ye (DOT) 2 2
Ukio Katayama/Martin Ocvirek (SRE/RAS) 6 6
Duwanisarga Yajamaja/Kirigundi Padurjili (PCU) 6 6
Garbiñe Flor/Carles Puig (AQL) 4 1
Oscar Lamurdela/Rebecca Vasankar (ACS) 2 4
Igor Matković/Madyson Ryding (SRE) 6 6
André Bapako/Isis Dimpal (ACS) 6 2 9
Kell Korden/Myria Primarch (CEN) 1 6 11
Section 2
Evan New/John Mutler (ILD) 3 6 8
Tristan Delisle/Esterina Picarelli (RCN) 6 4 10
Sibylla Naess/Timaeus Andersson (PUG) 6 7 10
Arthur Leloup/Hildebrant Weisgerber (RCN) 7 5 8
Jim Snakeoil/Miguel Llawnpoylnygeron (CIS) 1 6
Chandra Wiguna/Bruno Ayragadh (PCU/ACS) 6 7
Aarna Sing/Zara Sing (ILD) 5 7 8
Jana Arkinn/Will Nolovor (CEN) 7 6 10
Hamilton International - Singles - Second Round
Section 1
Georg Heraklit (1) (PUG) 7 1 7
Maddison Scott (ETM) 6 6 5
Augusta Björnstjärna (PUG) 5 3
Dijana Jukić (13) (DOT) 7 6
Tena Špiričić (11) (SRE) 6 7
Indah Susanti (PCU) 4 6
Jean van de Kloor (TJU) 7 2 6
Janet Riley (7) (ETM) 5 6 7
Section 2
Ardil Navsal (4) (CEN) 6 6 6
Indigo Crawford (UAD) 4 7 2
Fredrik Stagnelius (PUG) 3 3
Lucija Bagarić (16) (SRE) 6 6
Valentina Spetsova (12) (TJU) 7 2 6
Minna Dawn (WC) (ILD) 5 6 4
Kim Chester (UAD) 2 6 2
Lonus Varalin (6) (CEN) 6 1 6
Section 3
Arthur Leloup (2) (RCN) 6 6
Dioro Hansil (CEN) 3 2
Jasper Mel (Q) (ILD) 5 0
Dorotea Granit (15) (PUG) 7 6
Ivan Štimac (9) (SRE) 6 7
Dewa Ayu Cintya Dewi (PCU) 4 6
Abelie Fontana (RCN) 2 4
Foger Rederer (5) (ADB) 6 6
Section 4
Andrew Simmons (3) (ETM) 6 7
Vivian Walsh (UAD) 2 5
Ilonka Plevnik (DOT) 4 5
Emily Romanescu (14) (ADB) 6 7
Joe Katsi (10) (TJU) 3 4
Jack Ho (ETM) 6 6
Gaëlle Sellier (RCN) 7 5 6
Ngurah Putra Muliawan (8) (PCU) 6 7 7
Hamilton International - Doubles - First Round
Section 1
Eka Putrawan/Dwi Ratmadi (PCU) 6 2 4
Indigo Crawford/Dale Carman (UAD) 2 6 10
Tena Špiričić/Alina Koreleva (SRE) 6 6
Emily Romanescu/Amarsin Gandas (ADB) 3 3
Inès Fournier/Camille Fournier (7) (RCN) 6 3 5
Kendra Fulhampton/Michael Fulhampton (TJU) 4 6 10
Georg Heraklit/Arne Oxwald (5) (PUG) 6 6
Miguel Taberon/Pedro Arrachar (ACS) 3 2
Marcus Hathwar/Jack Ho (ETM) 7 5 10
Carla Tormo/Lara Navarro (AQL) 6 7 6
Lucas Magnier/Adelinde Günther (RCN) 4 6 10
Ana Radkkar/Eva Radkkar (ACS) 6 1 2
Section 2
Maria Santa-Luis/Wayne Sitt (ILD) 7 3 8
Putu Listya Dewi/Putu Ayu Maherani (PCU) 5 6 10
Damir Pernar/Bojan Nož (DOT) 7 6
Kim Chester/Vivian Walsh (UAD) 5 4
Leonid Farkaš/Goran Ibrahimović (6) (SRE) 6 3 10
Kim Li Bo/Mei Li Bo (TJU) 4 6 3
Bartolo Sabanero/Qualo Tabos (8) (AQL) 6 5 10
Kleber Pinargote/Jamie De Dries (WC) (GCZ) 4 7 7
Sonya Gredello/Rosa Levinsky (ETM) 6 6
Ilonka Plevnik/Mihaela Mazurkijević (DOT) 3 2
Augusta Björnstjärna/Anthony Kawasaki (PUG/ETM) 6 4 10
Queenie Matadora/Xander Spailla (Q) (ILD) 0 6 5