A lot of times, being a national team hockey player means dancing on [their] own.
Group A
Taeshan 3–0 Quakmybush
Reçueçn 6–3 Wack-i
St. Saratoga 0–4 Royal Kingdom of Quebec
Group A Pld W D L GF GA GD Pts
1 Royal Kingdom of Quebec 7 7 0 0 32 13 +19 14
2 Reçueçn 7 4 1 2 23 18 +5 9
3 Taeshan 7 3 2 2 15 16 −1 8
4 St. Saratoga 7 3 0 4 11 13 −2 6
5 Wack-i 7 1 2 4 12 20 −8 4
6 Quakmybush 7 0 1 6 8 21 −13 1
Group B
Trolleborg 2–2 Kohnhead
Gyatso-Kai 3–0 Megistos
Kelssek 2–4 Neu Engollon
Group B Pld W D L GF GA GD Pts
1 Gyatso-Kai 7 7 0 0 34 17 +17 14
2 Neu Engollon 7 6 0 1 39 15 +24 12
3 Kelssek 7 3 1 3 17 16 +1 7
4 Kohnhead 7 1 2 4 14 24 −10 4
5 Megistos 7 1 1 5 7 18 −11 3
6 Trolleborg 7 0 2 5 9 30 −21 2
Group C
Sarzonia 4–2 New Waldensia
Terre Septentrionale 5–3 Sylestone
Ko-oren 1–0 Mercedini
Group C Pld W D L GF GA GD Pts
1 Ko-oren 7 6 1 0 14 4 +10 13
2 Mercedini 7 4 1 2 24 15 +9 9
3 Terre Septentrionale 7 4 0 3 25 21 +4 8
4 Sarzonia 7 4 0 3 19 17 +2 8
5 Sylestone 7 1 1 5 12 19 −7 3
6 New Waldensia 7 0 1 6 12 30 −18 1
Group D
Logon 2–0 Solarampa
Ranoria 4–4 The Jovannic
Vilita and Turori 1–1 Cassadaigua
Group D Pld W D L GF GA GD Pts
1 Vilita and Turori 7 5 2 0 24 9 +15 12
2 Cassadaigua 7 5 1 1 26 8 +18 11
3 Ranoria 7 3 3 1 14 14 0 9
4 Solarampa 7 2 0 5 9 19 −10 4
5 Logon 7 1 1 5 7 16 −9 3
6 The Jovannic 7 0 3 4 8 22 −14 3
Group E
Poafmersia 3–1 Chromatika
Fluvannia 4–2 Fiekkefjord
Banija 1–0 Equestria
Group E Pld W D L GF GA GD Pts
1 Banija 7 6 1 0 23 7 +16 13
2 Equestria 7 4 2 1 17 12 +5 10
3 Poafmersia 7 4 1 2 18 16 +2 9
4 Fluvannia 7 2 3 2 17 16 +1 7
5 Chromatika 7 1 0 6 6 17 −11 2
6 Fiekkefjord 7 0 1 6 16 29 −13 1
Group F
The Sherpa Empire 3–3 Natanians and Nosts
Gergary 0–4 Delaclava
United States of Devonta 1–2 Valanora
Group F Pld W D L GF GA GD Pts
1 Valanora 7 7 0 0 28 10 +18 14
2 Delaclava 7 4 1 2 12 6 +6 9
3 The Sherpa Empire 7 3 1 3 17 21 −4 7
4 United States of Devonta 7 1 3 3 14 16 −2 5
5 Natanians and Nosts 7 1 2 4 16 23 −7 4
6 Gergary 7 1 1 5 9 20 −11 3
Group G
TJUN-ia 6–4 Lovisa
La Florita 1–0 Jeckland
Savojarna 2–1 Abanhfleft
Group G Pld W D L GF GA GD Pts
1 Savojarna 7 6 1 0 28 11 +17 13
2 Abanhfleft 7 3 3 1 21 13 +8 9
3 TJUN-ia 7 4 1 2 24 19 +5 9
4 La Florita 7 3 0 4 11 16 −5 6
5 Jeckland 7 1 1 5 11 23 −12 3
6 Lovisa 7 1 0 6 8 21 −13 2
Group H
Adyatin 0–1 Graintfjall
Lorenthia 2–3 Kayangan
HUElavia 3–4 Siovanija and Teusland
Group H Pld W D L GF GA GD Pts
1 Siovanija and Teusland 7 7 0 0 31 12 +19 14
2 HUElavia 7 4 0 3 15 14 +1 8
3 Kayangan 7 3 2 2 9 9 0 8
4 Adyatin 7 2 1 4 7 10 −3 5
5 Graintfjall 7 2 1 4 5 11 −6 5
6 Lorenthia 7 0 2 5 8 19 −11 2