Advertisement
by Commonwealth of Baker Park » Sun Jul 05, 2020 12:09 am
by HUElavia » Sun Jul 05, 2020 12:48 pm
by Sarzonia » Sun Jul 05, 2020 3:38 pm
by Squidroidia » Sun Jul 05, 2020 4:53 pm
by Tikariot » Sun Jul 05, 2020 10:12 pm
by Natanians and Nosts » Mon Jul 06, 2020 1:25 am
by Jeckland » Mon Jul 06, 2020 11:56 am
Qualified as group winner
Qualified for Ro16
Cannot win group
Cannot qualify
Group A
Cassadaigua 13–6 Jeckland
Northwest Kalactin 9–10 Havynwilde
Group A Pld W L GF GA GD Pts
1 Jeckland 4 3 1 42 39 +3 9
2 Cassadaigua 4 2 2 36 27 +9 6
3 Havynwilde 4 2 2 40 47 −7 6
4 Northwest Kalactin 4 1 3 35 40 −5 3
Group B
Commonwealth of Baker Park 18–10 Maccian
United States of Devonta 11–15 Kohnhead
Group B Pld W L GF GA GD Pts
1 Commonwealth of Baker Park 4 3 1 43 31 +12 9
2 Kohnhead 4 3 1 40 35 +5 9
3 Maccian 4 1 3 36 39 −3 3
4 United States of Devonta 4 1 3 33 47 −14 3
Group C
Geektopia 9–2 Natanians and Nosts
United Civil Republic 9–13 Vangaziland
Group C Pld W L GF GA GD Pts
1 Vangaziland 4 4 0 60 30 +30 12
2 United Civil Republic 4 2 2 42 41 +1 6
3 Geektopia 4 1 3 41 55 −14 3
4 Natanians and Nosts 4 1 3 32 49 −17 3
Group D
Mathuvan Union 12–5 Banija
The Sarian 9–13 HUElavia
Group D Pld W L GF GA GD Pts
1 HUElavia 4 4 0 57 34 +23 12
2 Banija 4 2 2 34 39 −5 6
3 Mathuvan Union 4 1 3 44 52 −8 3
4 The Sarian 4 1 3 38 48 −10 3
Group E
Delaclava 5–17 St Saratoga
The Royal Kingdom of Quebec 8–18 Terre Septentrionale
Group E Pld W L GF GA GD Pts
1 St Saratoga 4 3 1 51 35 +16 9
2 Terre Septentrionale 4 3 1 51 36 +15 9
3 The Royal Kingdom of Quebec 4 1 3 42 52 −10 3
4 Delaclava 4 1 3 39 60 −21 3
Group F
Sylestone 11–15 Lovisa
Sarzonia 14–12 Aimena
Group F Pld W L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 4 3 1 53 34 +19 9
2 Lovisa 4 2 2 40 34 +6 6
3 Sylestone 4 2 2 33 43 −10 6
4 Aimena 4 1 3 37 52 −15 3
Group G
Miltwell 11–9 West Phoenicia
Squidroidia 7–15 Lochario
Group G Pld W L GF GA GD Pts
1 Lochario 4 3 1 71 48 +23 9
2 West Phoenicia 4 2 2 52 47 +5 6
3 Squidroidia 4 2 2 48 48 0 6
4 Miltwell 4 1 3 32 60 −28 3
Group H
Xanneria 6–9 Abanhfleft
Tikariot 10–13 The Jovannic
Group H Pld W L GF GA GD Pts
1 Abanhfleft 4 4 0 52 32 +20 12
2 Tikariot 4 2 2 43 45 −2 6
3 The Jovannic 4 1 3 42 48 −6 3
4 Xanneria 4 1 3 23 35 −12 3
by Tikariot » Mon Jul 06, 2020 8:04 pm
by Natanians and Nosts » Mon Jul 06, 2020 9:54 pm
by Sylestone » Mon Jul 06, 2020 11:26 pm
by HUElavia » Tue Jul 07, 2020 7:18 am
by Sarzonia » Tue Jul 07, 2020 8:56 am
by Banija » Tue Jul 07, 2020 9:15 am
by Jeckland » Tue Jul 07, 2020 12:12 pm
Qualified as group winners
Qualified for Round of 16
Cannot win group
Cannot qualify
Group A
Northwest Kalactin 9–20 Cassadaigua
Havynwilde 16–10 Jeckland
Group A Pld W L GF GA GD Pts
1 Cassadaigua 5 3 2 56 36 +20 9
2 Havynwilde 5 3 2 56 57 −1 9
3 Jeckland 5 3 2 52 55 −3 9
4 Northwest Kalactin 5 1 4 44 60 −16 3
Group B
United States of Devonta 9–11 Commonwealth of Baker Park
Kohnhead 10–4 Maccian
Group B Pld W L GF GA GD Pts
1 Commonwealth of Baker Park 5 4 1 54 40 +14 12
2 Kohnhead 5 4 1 50 39 +11 12
3 Maccian 5 1 4 40 49 −9 3
4 United States of Devonta 5 1 4 42 58 −16 3
Group C
United Civil Republic 12–4 Geektopia
Vangaziland 15–5 Natanians and Nosts
Group C Pld W L GF GA GD Pts
1 Vangaziland 5 5 0 75 35 +40 15
2 United Civil Republic 5 3 2 54 45 +9 9
3 Geektopia 5 1 4 45 67 −22 3
4 Natanians and Nosts 5 1 4 37 64 −27 3
Group D
The Sarian 14–8 Mathuvan Union
HUElavia 7–13 Banija
Group D Pld W L GF GA GD Pts
1 HUElavia 5 4 1 64 47 +17 12
2 Banija 5 3 2 47 46 +1 9
3 The Sarian 5 2 3 52 56 −4 6
4 Mathuvan Union 5 1 4 52 66 −14 3
Group E
The Royal Kingdom of Quebec 8–11 Delaclava
Terre Septentrionale 5–10 St Saratoga
Group E Pld W L GF GA GD Pts
1 St Saratoga 5 4 1 61 40 +21 12
2 Terre Septentrionale 5 3 2 56 46 +10 9
3 Delaclava 5 2 3 50 68 −18 6
4 The Royal Kingdom of Quebec 5 1 4 50 63 −13 3
Group F
Sarzonia 16–3 Sylestone
Aimena 8–15 Lovisa
Group F Pld W L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 5 4 1 69 37 +32 12
2 Lovisa 5 3 2 55 42 +13 9
3 Sylestone 5 2 3 36 59 −23 6
4 Aimena 5 1 4 45 67 −22 3
Group G
Squidroidia 17–3 Miltwell
Lochario 8–16 West Phoenicia
Group G Pld W L GF GA GD Pts
1 Lochario 5 3 2 79 64 +15 9
2 Squidroidia 5 3 2 65 51 +14 9
3 West Phoenicia 5 3 2 68 55 +13 9
4 Miltwell 5 1 4 35 77 −42 3
Group H
Tikariot 9–4 Xanneria
The Jovannic 7–14 Abanhfleft
Group H Pld W L GF GA GD Pts
1 Abanhfleft 5 5 0 66 39 +27 15
2 Tikariot 5 3 2 52 49 +3 9
3 The Jovannic 5 1 4 49 62 −13 3
4 Xanneria 5 1 4 27 44 −17 3
by Squidroidia » Tue Jul 07, 2020 1:06 pm
by Sylestone » Tue Jul 07, 2020 4:06 pm
by Sarzonia » Tue Jul 07, 2020 5:38 pm
by Natanians and Nosts » Tue Jul 07, 2020 8:18 pm
by Jeckland » Wed Jul 08, 2020 11:12 am
Group Winner
Group Runner Up
Group A
Cassadaigua 8–11 Havynwilde
Jeckland 9–8 Northwest Kalactin
Group A Pld W L GF GA GD Pts
1 Havynwilde 6 4 2 67 65 +2 12
2 Jeckland 6 4 2 61 63 −2 12
3 Cassadaigua 6 3 3 64 47 +17 9
4 Northwest Kalactin 6 1 5 52 69 −17 3
Group B
Commonwealth of Baker Park 13–4 Kohnhead
Maccian 14–11 United States of Devonta
Group B Pld W L GF GA GD Pts
1 Commonwealth of Baker Park 6 5 1 67 44 +23 15
2 Kohnhead 6 4 2 54 52 +2 12
3 Maccian 6 2 4 54 60 −6 6
4 United States of Devonta 6 1 5 53 72 −19 3
Group C
Geektopia 15–7 Vangaziland
Natanians and Nosts 18–10 United Civil Republic
Group C Pld W L GF GA GD Pts
1 Vangaziland 6 5 1 82 50 +32 15
2 United Civil Republic 6 3 3 64 63 +1 9
3 Geektopia 6 2 4 60 74 −14 6
4 Natanians and Nosts 6 2 4 55 74 −19 6
Group D
Mathuvan Union 13–19 HUElavia
Banija 15–1 The Sarian
Group D Pld W L GF GA GD Pts
1 HUElavia 6 5 1 83 60 +23 15
2 Banija 6 4 2 62 47 +15 12
3 The Sarian 6 2 4 53 71 −18 6
4 Mathuvan Union 6 1 5 65 85 −20 3
Group E
Delaclava 19–13 Terre Septentrionale
St Saratoga 13–4 The Royal Kingdom of Quebec
Group E Pld W L GF GA GD Pts
1 St Saratoga 6 5 1 74 44 +30 15
2 Terre Septentrionale 6 3 3 69 65 +4 9
3 Delaclava 6 3 3 69 81 −12 9
4 The Royal Kingdom of Quebec 6 1 5 54 76 −22 3
Group F
Sylestone 13–9 Aimena
Lovisa 8–15 Sarzonia
Group F Pld W L GF GA GD Pts
1 Sarzonia 6 5 1 84 45 +39 15
2 Lovisa 6 3 3 63 57 +6 9
3 Sylestone 6 3 3 49 68 −19 9
4 Aimena 6 1 5 54 80 −26 3
Group G
Miltwell 12–12 Lochario (12–13 OT)
West Phoenicia 7–4 Squidroidia
Group G Pld W L GF GA GD Pts
1 West Phoenicia 6 4 2 75 59 +16 12
2 Lochario 6 4 2 92 76 +16 12
3 Squidroidia 6 3 3 69 58 +11 9
4 Miltwell 6 1 5 47 90 −43 3
Group H
Xanneria 14–4 The Jovannic
Abanhfleft 16–14 Tikariot
Group H Pld W L GF GA GD Pts
1 Abanhfleft 6 6 0 82 53 +29 18
2 Tikariot 6 3 3 66 65 +1 9
3 Xanneria 6 2 4 41 48 −7 6
4 The Jovannic 6 1 5 53 76 −23 3
1 Abanhfleft 6 6 0 82 53 +29 18
1 Sarzonia 6 5 1 84 45 +39 15
1 Vangaziland 6 5 1 82 50 +32 15
1 St Saratoga 6 5 1 74 44 +30 15
1 HUElavia 6 5 1 83 60 +23 15
1 Commonwealth of Baker Park 6 5 1 67 44 +23 15
1 West Phoenicia 6 4 2 75 59 +16 12
1 Havynwilde 6 4 2 67 65 +2 12
2 Lochario 6 4 2 92 76 +16 12
2 Banija 6 4 2 62 47 +15 12
2 Kohnhead 6 4 2 54 52 +2 12
2 Jeckland 6 4 2 61 63 −2 12
2 Lovisa 6 3 3 63 57 +6 9
2 Terre Septentrionale 6 3 3 69 65 +4 9
2 Tikariot 6 3 3 66 65 +1 9
2 United Civil Republic 6 3 3 64 63 +1 9
by HUElavia » Thu Jul 09, 2020 5:56 am
by Sarzonia » Thu Jul 09, 2020 7:01 am
by Lovisa » Thu Jul 09, 2020 10:54 am
by Banija » Thu Jul 09, 2020 1:59 pm
by Tikariot » Thu Jul 09, 2020 7:24 pm
by Commonwealth of Baker Park » Thu Jul 09, 2020 8:43 pm
Advertisement
Users browsing this forum: Juvencus, Tero al Disco, The Plough Islands
Advertisement