Advertisement
by West Phoencia » Sat Mar 26, 2016 8:40 pm
by Electrum » Sun Mar 27, 2016 6:28 am
by Ferret Civilization » Sun Mar 27, 2016 9:55 am
Round 2
Birger
FlannánMarkCeallachán
ÁstríðurHermanni
Llinos
by Costa de Ouro » Sun Mar 27, 2016 1:04 pm
by Costa de Ouro » Sun Mar 27, 2016 1:05 pm
Section 1
Thomas Hutchon (ETN) 7 3 2 7 6
Natalia Emilia Garcia (CDO) 5 6 6 5 4
(15) Neia Dovan (CEN) 7 3 7 4 6
Noah Damaris (CEN) 5 6 5 6 2
Section 2
Ayu Ratih Kemalasari (PCU) 1 6 4 4
Birger Gwil (FCF) 6 1 6 6
(13) Ciache Nagya (CEN) 6 6 4 5 6
Flannán Dorit (FCF) 3 2 6 7 4
Section 3
(4) Lonus Varalin (CEN) 4 7 6 7
(28) Hunter Roberts (ETM) 6 6 2 5
(12) Malcolm Press (ETM) 6 3 6 6 1
(21) Samuel Gates (ETM) 4 6 7 4 6
Section 4
Giorgio Irani (EFL) 6 3 6 3 3
Andre Pedrinho Delgado (CDO) 2 6 3 6 6
(11) Ngurah Putra Muliawan (PCU) 6 3 4 2
(30) Aline Luiza Romao (CDO) 3 6 6 6
Section 1
(1) Elia Xal/Fia Xal (CEN) 6 6
Llinos Cairistìona / Säde Kaja (FCF) 4 3
(15) Alma Semmes/Danjiella Zovic (NEG) 3 6 2
Dagmar Liùsaidh / Ástríður Eydís (FCF) 6 2 6
(8) Mia Cassington/Maya Cassington (ETM) 3 6 6
(WC) Kika Dovan/Neia Dovan (CEN) 6 2 4
Nick Neewa + Navprince Neranasami (JES) 6 4 6
Val Korekal/Jac Iegis (CEN) 3 6 4
(4) Coosal Darlcheri/Gyrachor Rentos (CEN) 6 6
(WC) Dioro Hansil/Lonus Varalin (CEN) 3 4
(9) Joan Levitt/Deanne Smith (ETM) 6 6 6
Ilham Nugraha/Jayadi Ahmad (PCU) 2 7 2
(7) Will Nolovor/Kell Korden (CEN) 6 7
Kiersten Bullock/Reina Jaber (EFL) 4 6
(11) Dominic Ripaldi/Mattias Doerwald (NEG) 1 7 6
Birger Gwil / Hermanni Conall (FCF) 6 6 3
by Ferret Civilization » Mon Mar 28, 2016 1:56 pm
by Nikolia » Mon Mar 28, 2016 2:41 pm
Nikolian Gendarmerie. © RTN 2016
by Ceni » Mon Mar 28, 2016 3:09 pm
by Costa de Ouro » Mon Mar 28, 2016 3:10 pm
Section 5
(2) Botack Andiam (CEN) 6 6 6
Ceallachán Amhlaoibh (FCF) 4 3 0
Hollie Gratton (ETN) 3 6 4 1
(22) Maria Sophia Lubis (PCU) 6 4 6 6
Section 6
Ástríður Eydís (FCF) 1 1 6 6 2
Llinos Cairistìona (FCF) 6 6 1 2 6
(9) Andy Amada (CEN) 3 3 5
(27) Felice Mareaux (NEG) 6 6 7
Section 7
(3) Johmer Vales (CEN) 3 6 7 7
Indah Susanti (PCU) 6 3 6 5
Oka Sulastra (PCU) 2 2 0
(23) Luh Putu Yundari (PCU) 6 6 6
Section 8
(6) Kika Dovan (CEN) 3 4 7 6 6
Snežana Nikolic (NIK) 6 6 6 1 1
Omar Pérez (SJG) 4 6 6 2 2
Estela Fenton-Millington (EFL) 6 3 4 6 6
Section 3
(2) Sonya Gredello/Rosa Levinsky (ETM) 6 6
Hunter Roberts/Carmichael Brown (ETM) 4 3
(16) Samuel Gates/Greg Meares (ETM) 7 6
Ana Barros/Eugenia Soares (CDO) 5 3
(5) Komang Antari/Kadek Andreawati (PCU) 6 6
Eva Fabia Soares/Vera Adriana Soares (CDO) 3 2
(10) Paul Quiront/Thierry Garzala (NEG) 6 1 6
Giorgio Irani/Clementina Travers (EFL) 4 6 7
Section 4
(3) Perger Rianor/Ricpeer Rianor (CEN) 6 6
Leanne Stewart/Anthony Kawasaki (ETM) 4 3
(12) Dusan Ivanovic/Zoran Jovanovic (CDO) 6 6 7
Felice Mareaux/Marla Gerard (NEG) 7 3 5
(6) Ellela Thotan/Ciache Nagya (CEN) 6 6
Rayford Wise/Dhaakir Prieto (EFL) 4 4
(13) Aline Luiza Romao/Andre Pedrinho Delgado (CDO) 6 6
Marcelo de Santigo/Aurelio Alves (CDO) 7 7
by Pemecutan » Tue Mar 29, 2016 1:59 am
by Ferret Civilization » Tue Mar 29, 2016 7:58 am
Round 3
BirgerFlannánCeallachánÁstríður
Llinos
by Costa de Ouro » Tue Mar 29, 2016 2:00 pm
Section 1
Thomas Hutchon (ETN) 6 7 7 0 5
(15) Neia Dovan (CEN) 7 6 5 6 7
Section 2
Birger Gwil (FCF) 1 6 4 6 4
(13) Ciache Nagya (CEN) 6 2 6 3 6
Section 3
(4) Lonus Varalin (CEN) 4 6 6 6 9
(21) Samuel Gates (ETM) 6 4 7 2 7
Section 4
Andre Pedrinho Delgado (CDO) 6 6 6
(30) Aline Luiza Romao (CDO) 3 4 4
Section 1
(1) Elia Xal/Fia Xal (CEN) 7 6
Dagmar Liùsaidh / Ástríður Eydís (FCF) 5 3
(8) Mia Cassington/Maya Cassington (ETM) 7 6
Nick Neewa + Navprince Neranasami (JES) 5 4
Section 2
(4) Coosal Darlcheri/Gyrachor Rentos (CEN) 6 6
(9) Joan Levitt/Deanne Smith (ETM) 2 2
(7) Will Nolovor/Kell Korden (CEN) 7 6 6
(11) Dominic Ripaldi/Mattias Doerwald (NEG) 5 7 3
by Ferret Civilization » Wed Mar 30, 2016 1:46 pm
by Costa de Ouro » Wed Mar 30, 2016 6:51 pm
Section 5
(2) Botack Andiam (CEN) 6 1 6 6
(22) Maria Sophia Lubis (PCU) 4 6 3 4
Section 6
Llinos Cairistìona (FCF) 3 3 6 7 10
(27) Felice Mareaux (NEG) 6 6 3 5 8
Section 7
(3) Johmer Vales (CEN) 1 5 3
(23) Luh Putu Yundari (PCU) 6 7 6
Section 8
(6) Kika Dovan (CEN) 3 6 6 6
Estela Fenton-Millington (EFL) 6 1 0 3
Section 3
(2) Sonya Gredello/Rosa Levinsky (ETM) 3 7 6
(16) Samuel Gates/Greg Meares (ETM) 6 6 4
(5) Komang Antari/Kadek Andreawati (PCU) 7 6
Giorgio Irani/Clementina Travers (EFL) 5 1
(3) Perger Rianor/Ricpeer Rianor (CEN) 4 6 2
(12) Dusan Ivanovic/Zoran Jovanovic (CDO) 6 4 6
(6) Ellela Thotan/Ciache Nagya (CEN) 6 6
Marcelo de Santigo/Aurelio Alves (CDO) 3 4
by Ferret Civilization » Thu Mar 31, 2016 12:06 pm
by Costa de Ouro » Thu Mar 31, 2016 2:42 pm
(15) Neia Dovan (CEN) 4 5 6
(13) Ciache Nagya (CEN) 6 7 7
(4) Lonus Varalin (CEN) 6 3 7 7
Andre Pedrinho Delgado (CDO) 2 6 5 6
(4) Coosal Darlcheri/Gyrachor Rentos (CEN) 7 5 6
(7) Will Nolovor/Kell Korden (CEN) 6 7 1
by Electrum » Thu Mar 31, 2016 9:35 pm
by Ferret Civilization » Fri Apr 01, 2016 2:34 pm
by Costa de Ouro » Fri Apr 01, 2016 4:16 pm
Section 3
(2) Sonya Gredello/Rosa Levinsky (ETM) 2 6
(5) Komang Antari/Kadek Andreawati (PCU) 6 7
Section 4
(12) Dusan Ivanovic/Zoran Jovanovic (CDO) 6 4 6
(6) Ellela Thotan/Ciache Nagya (CEN) 1 6 4
by Red Blackiland » Fri Apr 01, 2016 4:28 pm
(1) Elia Xal/Fia Xal (CEN) 6 7 3 6
(8) Mia Cassington/Maya Cassington (ETM) 2 5 6 4
(2) Botack Andiam (CEN) 6 6 6
Llinos Cairistiona (FCF) 2 2 3
(6) Kika Dovan (CEN) 6 0 6 2 7
(22) Luh Putu Yundari (PCU) 4 6 3 6 5
by Ferret Civilization » Sat Apr 02, 2016 2:10 pm
by Costa de Ouro » Sat Apr 02, 2016 4:32 pm
(13) Ciache Nagya (CEN) 6 3 2 6
(4) Lonus Varalin (CEN) 3 6 6 7
(2) Botack Andiam (CEN) 6 6 6
(6) Kika Dovan (CEN) 4 2 4
(1) Elia Xal/Fia Xal (CEN) 2 6
(4) Coosal Darlcheri/Gyrachor Rentos (CEN) 6 7
by Red Blackiland » Sat Apr 02, 2016 4:42 pm
Dusan Ivanovic/Zoran Jovanovic (CDO) 3 7 6
Komang Antari/Kadek Andreawati (PCU) 6 5 2
by Costa de Ouro » Sun Apr 03, 2016 1:59 pm
(4) Lonus Varalin (CEN) 6 4 1 2
(2) Botack Andiam (CEN) 4 6 6 6
(4) Coosal Darlcheri/Gyrachor Rentos (CEN) 7 6
(12) Dusan Ivanovic/Zoran Jovanovic (CDO) 5 2
Advertisement
Users browsing this forum: Google [Bot], Hakushiya, Legalese, Yue Zhou
Advertisement