NATION

PASSWORD

Polskie forum

For discussion and debate about anything. (Not a roleplay related forum; out-of-character commentary only.)
User avatar
Ferdynand Kiepski
Political Columnist
 
Posts: 5
Founded: Dec 22, 2012
Ex-Nation

Polskie forum

Postby Ferdynand Kiepski » Sun Nov 10, 2013 12:29 pm

Witajcie, polacy! Zainspirowany przez ten niderlandzki temat, postanowiłem stworzyć polską dyskysję. Możecie tutaj robić co chcecie ale:

- Można przeklinać, ale nie wobec innych żeby ich denerwować.
- Nie używać Googla Tłumacza! (Do not use Google Translate!)

Zaczynajcie. :)
W kiepskim świecie Kiepskie sprawy, Marne życie i zabawy, Są codzienne awantury, Nie ma dnia bez ostrej rury, Ojciec biega na bosaka, Jest zadyma i jest draka, Nikt nikomu nie tłumaczy, By spróbować żyć inaczej, Pa pa pa pa pa pa, To jest właśnie Kiepskich świat, Pa pa pa pa pa pa, Kiepskich życie Kiepskich świat, Są nadzieje i miłości, Są zwycięstwa i radości, Są skandale i hałasy, Na tapczanie wygibasy, Choć problemy są kosmiczne, Jest tu całkiem sympatycznie, To jest właśnie Kiepskich życie, Zobaczycie uwierzycie!

User avatar
New Techland
Political Columnist
 
Posts: 4
Founded: Jun 30, 2014
Ex-Nation

Postby New Techland » Sat Nov 22, 2014 3:02 pm

ja bym chętnie zagrał w jakimś polskim regionie, "zniszczyłem" moje państwo, bo RPgowanie z blokami tekstu po angielsku wcale nie jest takie łatwe... Ale patrząc na popularność tego tematu, myślę, że to się nie uda.
Last edited by Frisbeeteria on Sat Nov 22, 2014 4:48 pm, edited 1 time in total.
Reason: Proszę nie wskrzeszać umarłych z grobów


Return to General

Who is online

Users browsing this forum: Ancientania, Atrito, Emotional Support Crocodile, Google [Bot], La Paz de Los Ricos, Magical Hypnosis Border Collie of Doom, Majestic-12 [Bot], Paddy O Fernature, Philjia, Plan Neonie, The Black Forrest, Tungstan, Turenia, Washington Resistance Army

Advertisement

Remove ads